ورزشی

جلالی: نساجی را به جایگاه واقعی‌اش می‌رسانیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731959/51

زمان: 17:59  
1399/10/28

بازدید: 2,066

سرمربی باتجربه و جدید تیم فوتبال نساجی مازندران می‌گوید به کمک ظرفیت‌های زیاد این تیم، نساجی را به جایگاه حقیقی‌اش خواهیم رساند.

به گزارش “آلانه”، درنهایت نتایج ضعیف نساجی مازندران طی هفته‌های اخیر باعث شد تا صبر مالک این تیم تمام شود و روز گذشته مجید جلالی سرمربی خوش‌نام فوتبال ایران را برای دومین مرتبه به‌عنوان سرمربی نساجی انتخاب کند.

امروز پس از انجام معارفه و پشت سر گذاشتن اولین جلسه تمرینی با جلالی گفتگوی کوتاهی را انجام دادیم که آن را می‌خوانیم:

 *آقای جلالی در وهله اول ورود شما را به لیگ برتر به‌عنوان سرمربی نساجی تبریک می‌گوییم. لطفاً بفرمایید شرایط تیم را پس از اولین جلسه تمرینی چطور دیدید؟
جلالی: همان‌طور که گفتید من اولین جلسه تمرین را برگزار کردم و در این مدت کوتاه من بچه‌ها را خیلی بااراده دیدم و تمرین بسیار شادابی را پشت سر گذاشتیم. اما درعین‌حال همه می‌دانیم که مشکلاتی وجود دارد که به امید خدا و با همدلی و همراهی همه انشاء الله این مشکلات را از سر راه برمی‌داریم و نساجی به آن جایگاهی می‌رسد که همه از آن انتظار دارند. من خوشحالم که اینجا هستم چراکه می‌دانم این تیم تا چه حد برای مردم مازندران اهمیت دارد و چقدر این تیم را دوست دارند و با آن زندگی می‌کنند. من همه این موارد را در دوره اول حضورم در نساجی به‌واقع لمس کردم، بنابراین درکشان می‌کنم و به همه هواداران نساجی اطمینان می‌دهم که هر کاری که از دستمان بر می‌آید در طبق اخلاص می‌گذاریم تا بتوانیم همه آن‌ها را خوشحال کنیم.

*به نظرمی رسد تیم ازلحاظ روحی آسیب زیادی دیده است، این شما برنامه خاصی برای افزایش روحیه تیم در فاصله تنها چند روز تا دیدار مقابل شهرخودرو دارید؟
جلالی: الآن واقعاً راجع به این مسئله نمی‌توانم صحبت خاصی کنم، چون‌که تازه به تیم وارد شدم. امروز تمرین یک‌ساعته‌ای را انجام دادیم و این موارد لازمه آن است که من یک مقدار کارکنم تا از شرایط تیم آگاهی بیشتری به دست بیاورم.

 *به‌عنوان آخرین سؤال می‌دانستیم که دیر یا زود بالاخره پایتان به لیگ باز می‌شود و اینکه با توجه به همین امر می‌خواهیم بدانیم که تا چه حد ظرفیت استان مازندران در انتخاب شما تأثیرگذار بود؟
جلالی: اینجا باید بگویم که من حداقل از یک تیم دیگر پیشنهاد داشتم. اما نساجی را به این جهت انتخاب کردم که قبلاً اینجا بودم و به ظرفیت‌هایش کاملاً آگاهم. به‌هرحال همین حسی که مردم نسبت به این تیم دارند خودش یک پتانسیل بی‌نظیری است و ما باید کاری کنیم که همه بازیکنان این حس را درک کنند و امیدوارم بتوانم در آینده در این تیم منشأ خدمت باشم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا