سیاسی

تشییع شهدای گمنام دفاع مقدس در وزارت دفاع

پنل اس ام اس هیرو

تشییع شهدای گمنام دفاع مقدس در وزارت دفاعبه گزارش  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،   همزمان با شب شهادت شهیده ولایت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها، ۲ تن از شهدای گمنام جنگ تحمیلی با حضور مدیران و کارکنان سازمان صنایع هوایی در شرکت پن‌ها تشییع و به خاک سپرده شدند.

دراین مراسم، حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی امام جمعه موقت تهران پس از اقامه نماز بر شهیدان، با تجلیل از مقام شهداء و افزایش اعتبار جمهوری اسلامی ایران به واسطه رشادت‌های آن دلیرمردان در دوران ۸ سال دفاع مقدس در حفظ و صیانت از اعتبار و شرف نظام گفتند: اقتدار جمهوری اسلامی ایران، امنیت منطقه را به ارمغان می‌آورد و باید در این مسیر قدم‌های استوار و عالمانه برداشت، این شهدای عالیقدر دیروز با تقدیم جان خویش راه را برای امنیت ایران اسلامی هموار کردند؛ امروز هم اندیشمندان، دانشمندان، دانش پژوهان، آفریندگان علم و تبدیل کنندگان علم به فنآوری راه را برای افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران، هموار می‌کنند.

وی افزود: دیروز این شهداء جان خود را تقدیم نمودند و امروز درجه داران، افسران و فرماندهان از قدرت و امنیت بوجود آمده، پاسداری می‌کنند. این راه باید با اقتدار تداوم پیدا کند.

وی در ادامه صحبت‌های خود صنعت هوایی و شرکت پن‌ها را یکی از عوامل اقتدار جمهوری اسلامی ایران نام بردند و گفتند: نقش دانشمندان، مهندسین و نیرو‌های پرتوان فعال در این مجموعه در دفاع از جمهوری اسلامی ایران در دوران جنگ تحمیلی بسیار تعیین کننده بوده است.

امام جمعه موقت تهران، قدرت را منحصر در قدرت نظامی ندانسته و گفتند: قدرت فقط درحوزه نظامی و دفاعی نیست بلکه باید در همه حوزه‌ها اعم از سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، علمی، فنآوری مقتدر باشیم.

این دو جوان ۱۸ ساله و ۲۱ ساله از شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس، مربوط به عملیات خیبر در جزیره مجنون و تک دشمن سال ۶۷ در منطقه زبیدات بودند که پیکر‌های مطهرشان در شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگرد‌های ایران آرام گرفت.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا