ورزشی

اینتر 2 – 0 یوونتوس؛ کونته بالاخره انتقام گرفت

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، اینتر در شبی که تقریبا بر تمام جریان بازی مسلط بوده و فرصت های خوبی را نیز برای گلزنی از دست داد، با دو گل آرتورو ویدال و نیکو بارلا موفق به غلبه بر رقیب سنتی خود یوونتوس شد. این اولین پیروزی آنتونیو کونته در دوران مربیگری برابر یوونتوس بود.

 

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 11 و با ضربه محکم فدریکو کیه زا در زاویه ای بسته می توانست به گل اول دست یابد، اما سمیر هندانوویچ راه این توپ را بست.

 

 

 

اما در دقیقه 15 این اینتر بود که به گل رسید. روی ارسال تماشایی نیکو بارلا از سمت راست، آرتورو ویدال با یک ضربه سر دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل اول اینتر را وارد دروازه یوونتوس بکند.

 

در دقیقه 23 ضربه فنی روملو لوکاکو از پشت محوطه با مهار ووچیک شزنی همراه شد و در ریباند لائوتارو مارتینز فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او در مقابل دروازه خالی و ناباورانه به بیرون رفت.

 

در اواسط نیمه اول و در شلوغی درون محوطه جریمه یوونتوس بود که باز هم لائوتارو صاحب فرصت شد، اما این بار ضربه فنی او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در دقیقه 40 روملو لوکاکو روی پاس بارلا درون محوطه موقعیت خوبی برای زدن گل دوم داشت، اما شزنی ضربه او را دور کرد و در نهایت نیمه نخست با برتری 0-1 اینتر به پایان رسید.

 

اینتر نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در ادامه و در دقیقه 51 به گل دوم هم دست یافت. روی پاس بلند و فوق العاده الساندرو باستونی، نیکو بارلا در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با ضربه ای دقیق به طاق دروازه، زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

 

دقایقی بعد آرتورو ویدال با ضربه ای محکم از پشت محوطه جریمه یوونتوس فرصت داشت گل سوم اینتر را به ثمر برساند، اما ضربه او توسط شزنی مهار شد.

 

 

در دقیقه 71 لائوتارو مارتینز در پشت محوطه و سمت چپ صاحب موقعیت خوبی برای زدن گل سوم تیمش شد، اما ضربه فنی او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در اواخر بازی فدریکو کیه زا در شرایطی دشوار و نامتعادل فرصت داشت اختلاف را به حداقل برساند، اما هندانوویچ با کفت دست و به زیبایی ضربه او را مهار کرد تا در نهایت اینتر با دو گل یوونتوس را مغلوب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا