ورزشی

اینتر زیر خط فقر؛ پول نیست تا به رئال بدهند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731926/29

زمان: 15:25  
1399/10/28

بازدید: 16,318

دستمزدها به تعویق افتاد

باشگاه اینتر این روزها شرایط مالی بسیار بد و عجیبی را سپری می کند.

به گزارش “آلانه”، اینترمیلان در هفته های اخیر درون زمین فوتبال نتایج تقریبا خوبی گرفته و با قرار گرفتن در رده دوم سری آ همچنان از شانس های قهرمانی محسوب می شود ولی درون باشگاه، شرایط اصلا خوب نیست.

اینتر یکی از باشگاه های بدهکار و مقروض فوتبال اروپاست و در نتیجه پاندمی کرونا یکی از بدترین روزهای تاریخ خود از لحاظ مالی را سپری می کند. 

 

 

 

 

امروز نشریه لا رپوبلیکا گزارش داد که باشگاه اینتر که تخت مالکیت سانینگ چین قرار دارد، در حال مذاکره با گروه سرمایه گذاری ” BC Partners” برای واگذاری است و در این شرایط بازیکنان تاکنون نتوانسته اند دستمزد خود را دریافت کنند و باشگاه وعده داده تا قبل از 16 فوریه دستمزد ماه های جولای و آگوست را پرداخت کند. همان زمان نیز برای دستمزد ماه های نوامبر و دسامبر مذاکره خواهند کرد. بازیکنان اخیرا در مورد تاخیر در پرداخت دستمزدها با سران باشگاه جلسه ای نیز داشتند.

 

 

 

 

اینتر حتی نتوانسته قسط اول مربوط به خرید اشرف حکیمی را به رئال مادرید پرداخت کند. اینتر متعهد شده بود که تا پایان ماه گذشته، 10 میلیون یورو قسط اول خرید 40 میلیون یوریی اشرف را پرداخت کند اما در نهایت از باشگاه رئال تا 30 مارس مهلت گرفت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا