ورزشی

اولین مسابقه فوتبال با یک تیم نامرئی! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، هفته نوزدهم رقابت های سوپرلیگ ترکیه، شب گذشته با برگزاری چند بازی آغاز شد که در یکی از این مسابقات، تیم های باشاک شهیر و سیواس اسپور در استادیوم فاتح تریم به مصاف هم رفتند که این بازی عجیب در نهایت با تساوی یک – یک به پایان رسید.

اما در خلال جریان برگزاری این دیدار، فیلم و عکس هایی از این بازی در فضای مجازی منتشر شد که باعث شد این دیدار عجیب مورد توجه رسانه ها قرار بگیرند و آن هم پوشیدن لباس سفید توسط سیواس اسپور بود در روزی که زمین این استادیوم پوشیده از برف بود.


نزدیک به 20 دقیقه پیش از شروع این دیدار، بارش برف در استانبول آغاز شد و هر لحظه  به شدت آن نیز افزوده شد به نحوی که استادیوم باشاک شهیر فاتح تریم، پوشیده از برف بود و در تصاویر تلویزیونی، بازیکنان سفید پوش سیواس اسپور به سختی قابل مشاهده بودند.

نکته عجیب تر اینکه در این مسابقه از توپ نارنجی نیز استفاده نشد و با شروع نیمه دوم و افزایش شدت بارش برف، عملا در تصاویر تلویزیونی، اثری از بازیکنان سیواس اسپور نبود و گویا باشاک شهیری ها با یک تیم نامرئی در حال انجام یک مسابقه فوتبال بودند.

در یک اتفاق بامزه دیگر، حدود 20 دقیقه قبل از بازی باشاک شهیر و سیواس اسپور برف شروع به باریدن کرد.
با شروع نیمه دوم، زمین تقریباً سفید رنگ بود. به هر دلیلی سیواس اسپور در حال بازی با لباس اول خود است که رنگش سفید است و هیچ کیت دیگری به همراه ندارد.

 

امروز در ترکیه، سیواس اسپور با لباس های کاملا سفید بازی می کند. اینکه توپ کجاست را بی خیال شوید، بازیکنان کجا هستند؟

 

در بازی باشاک شهیر و سیواس اسپور، در شهر استانبول برف می بارید و سیواس اسپور فکر می کرد پوشیدن لباس سفید ایده خوبی است. بله، در این عکس دو تیم حضور دارند – از نزدیک نگاه کنید و بازیکنان سیواس اسپور در آنجا هستند

 

وضعیتی مشابه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا