ورزشی

آنتونیو کونته: یوونتوس هنوز از همه بالاتر است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1732020/42

زمان: 01:54  
1399/10/29

بازدید: 3,069

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر از اجرای برنامه هایش برابر یوونتوس رضایت دارد.

به گزارش “آلانه”، اینتر در شبی که کاملا برابر تیم یوونتوس تیم برتر میدان بود، با دو گل حریف قدرتمندش را شکست داد تا خود را به صدر جدول برساند. آنتونیو کونته برای اولین بار در دوران مربیگری خود موفق به شکست یوونتوس شد و او از رقم خوردن این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.

 

آنتونیو کونته گفت: برای غلبه بر تیمی مانند یوونتوس که برای همه باشگاه های ایتالیایی نقطه مرجع و الگو محسوب می شود باید عملکرد فوق العاده ای داشته باشیم و ما در بازی امشب موفق به انجام این کار شدیم. آنچه تصور می کردیم به یوونتوس ضربه می زند درست بود و دیدن پیاده شدن این موارد در میدان برایم راضی کننده است.  

 

 

بازیکنان اینتر برنامه تعیین شده را به طور کامل اجرا کردند و من از عملکرد آنها بسیار خوشحالم، زیرا کسب پیروزی در این دست مسابقات باید به شما اعتماد به نفس داده و اجازه می دهند در مسیر درست قرار بگیرید.

 

ما پیش از این نیز ثمرات این روند را در فصل گذشته دیده بودیم و  همچنان در طول فصل جاری نیز اثرات آن را مشاهده خواهیم کرد. یوونتوس یک نقطه مرجع مهم محسوب می شود، زیرا آنها در 9 سال گذشته قدرت اول سری آ بوده و چه در زمین و چه خارج از میدان عملکرد فوق العاده ای داشته اند.

 

من هنوز هم معتقدم یوونتوس نه تنها نسبت به اینتر، بلکه از سایر باشگاه های ایتالیایی فاصله دارد، اما ما در تلاش هستیم تا این فاصله را برطرف کنیم. ما امروز توسط مهاجمان خود به گل نرسیدیم و من فکر می کنم این اتفاق بدشانسی بود، زیرا لائوتارو و روملو موقعیت هایی هم داشتند. اینتر فرصت های زیادی برای گلزنی ایجاد می کند، اما غریزه تمام کنندگی در تیم دیده نمی شود و معمولا به سه یا چهار موقعیت برای گلزنی نیاز داریم. من هرگز در دوران مربیگری خود یوونتوس را شکست نداده بودم و همیشه به درستی مورد انتقاد قرار می گرفتم، بنابراین این خودش پیشرفت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا