ورزشی

گردان: فوتبال وقت اضافه نداشت صدرنشین بودیم!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ذوب آهن روز گذشته و در جدال با سایپا در لحظات پایانی شکست خورد تا ناکامی‌های این تیم تداوم داشته باشد. یکی از بدشانسی‌های رحمان رضایی در این بازی، مصدومیت شهاب گردان در زمان گرم کردن پیش از بازی بود که باعث شد او این بازی را از دست بدهد.

 

گردان درباره مصدومیتش اینطور می‌گوید: متاسفانه این روزها انواع و اقسام بدشانسی های تیمی و شخصی را دیده ام و به این شرایط عادت کرده ام. نمی‌دانم چرا اینطور می‌شود و اصلاً باورم نمی‌شود روی یک اتفاق به این سادگی مصدوم شوم و بازی را از دست بدهم. به هر حال قسمت اینطور بوده و با آن نمی‌شود جنگید. فعلاً درد دارم و نمی‌دانم وضعیتم چیست و امروز باید آزمایش بدهم و مشخص شود مصدومیتم چقدر جدی است و چه زمانی طول می‌کشد تا دوباره پا به توپ شوم و هنوز خودم چیزی نمی‌دانم.

 

گلر با تجربه ذوب آهن در مورد شکست مقابل سایپا اینطور توضیح می‌دهد: بازی خوبی انجام دادیم. نمی‌خواهم بگویم حقمان برد بود ولی حداقل حقمان این بود که یک امتیاز از این بازی بگیریم. موقعیت های داشتیم که از دست رفت و این بار گفتیم قرار است ما با گل دقایق پایانی به بازی برگردیم ولی آخرش این شد که بازهم ثانیه‌های آخر گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

 

 

گردان ادامه داد: دلیلش نمی‌دانم چیست که هر بازی باید ثانیه آخر گل بخوریم و انگار گل خوردن ما حکم سوت پایان بازی را دارد. بدشانسی، بی دقتی، عدم تمرکز، استرس و… همه به نظرم در این شرایط دخیل هستند و متاسفانه هر هفته می‌گوییم هفته بعد درست می‌شود ولی روال به همان شکل سابق خودش پیش می‌رود. فکر می‌کنم اگر فوتبال 90 دقیقه بود و وقت اضافه نداشت ما الان صدر جدول بودیم.

 

وی در مورد اینکه عدم حضور خودش را در این نتیجه چقدر موثر می‌داند گفت: فکر نمی‌کنم به خاطر نبود من باخته باشیم چرا که یک تیم نتیجه را رقم می‌زند و بود و نبود یک نفر به تنهایی نمی‌تواند خیلی تاثیرگذار باشد. شاید اگر من هم در زمین بودم همین نتیجه رقم می‌خورد.

 

گلر با تجربه ذوب آهن در مورد اینکه اختلافات داخلی باشگاه و دادن اولتیماتوم به سرمربی روی تیم تاثیر گذاشته یا نه هم گفت: قصد دخالت در امور مدیریت باشگاه را ندارم ولی صد در صد تاثیرگذار بوده است. بازیکن ربات نیست و انسان است و از شرایط باشگاه و سرمربی تیم تاثیر می‌گیرد و این مسائل روی تیم تاثیر خودش را نشان داده است و بی‌روحیه و بی‌انگیزه بودن در تیم کاملاً مشهود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا