ورزشی

په‌په: پیتزی هم باید مثل طارمی اخراج می‌شد!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پس از تساوی 1-1 شب گذشته پورتو برابر بنفیکا در دیداری از هفته چهاردهم لیگ برتر پرتغال، پپه راجع به نمایش خوب آبی و سفیدپوشان پورتو صحبت و از بعضی تصمیمات داور در این بازی انتقاد کرد.

پس از دریافت یک گل در دقیقه 17، مهدی طارمی توانست با گل دقیقه 25 خود برای پورتو، بازی را به تساوی بکشاند. نتیجه ای که تا انتهای بازی پا بر جا باقی ماند. همچنین پورتو پس از اخراج مهدی طارمی در دقیقه 73، ده نفره شد.

 

 

په‌په راجع به این دیدار گفت: ” ما سعی کردیم بازی خودمان را بکنیم. در دقایقی توانستیم سرعت خود را به بازی تحمیل کنیم اما می دانستیم که قرار است بازی بسیار سختی باشد. ما می خواستیم که ببریم و حتی وقتی ده نفره شدیم هم به دنبال ایجاد فرصت گلزنی بودیم. فرصت خیلی خوبی برای زدن گل دوم داشتیم، در نیمه دوم مارگا بهترین فرصت گلزنی ما را ایجاد کرد، اما در پایان موفق نشدیم.

این بازی به خوبی نشان داد که ما از چه روحیه ای برخورداریم. می خواستیم ببریم و فاصله‌مان با صدر جدول را کمتر کنیم.”

په‌په همچنین با انتقاد از داوری بازی و اخراج نشدن پیتزی، بازیکن بنفیکا، افزود: “همچنین می خواستم در مورد داوری صحبت کنم. واقعا باورنکردنی است که پیتزی اجازه پیدا کرد بازی را تا آخر ادامه دهد. همانطور که طارمی اخراج شد، پیتزی هم باید از زمین بازی اخراج می شد. اما از ما بازیکنان کاری در مورد تصمیمات داور بر نمی آید.

ما سعی می کنیم که در زمین بیشترین تلاش‌مان را بکنیم و برای باشگاه نتیجه بگیریم و از باشگاه دفاع کنیم، حالا می خواهد یازده نفره باشیم و یا ده نفره!”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا