ورزشی

برای شکست لیورپول به آنفیلد می‎‎رویم!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در آستانه دیدار حساس منچستریوناتد با لیورپول، برونو فرناندز، ستاره منچستریونایتد، معتقد است که تلاش برای متوقف کردن لیورپول در کسب بیستمین عنوان قهرمانی لیگ برتر و مساوی شدن با منچستر یونایتد در تعدادقهرمانی، انگیزه‌ای مضاعف برای شیاطین سرخ در نبرد با لیورپول است.

 

قهرمانی سال قبل لیورپول در لیگ برتر، نوزدهمین عنوان قهرمانی تاریخ این تیم را برای ایشان به ارمغان آورد. این اولین قهرمانی سرخ‌پوشان لیورپول در 30 سال گذشته بود و حالا آنها در تعداد قهرمانی تنها یک جام کمتر از منچستریونایتد دارند.

منچستریونایتد روز یکشنبه در حالی پا به آنفیلد می گذارد که با سه امتیاز بیشتر از لیورپول، پس از سالها صدرنشین لیگ برتر است.

 

برونو فرناندز، ستاره منچستریونایتد، که سال پیش به این تیم پیوست، می گوید که از رقابت تاریخی میان یونایتد و لیورپول مطلع است.

 

 

فرناندز در رابطه با رقابت منچستریونایتد و لیورپول گفت: “معلوم است که من از این رقابت باخبرم! همه می دانند، تو قطعا دلت نمی خواهد که رقیبت هم سطح تو باشد، یا به اندازه تو جام برده باشد. این موضوع برای همه ما دراین باشگاه و در رختکن تیم روشن است و همه می دانیم که این موضوع برای هواداران چه معنایی دارد.

 

مهمترین نکته برای ما اما این است که بدانیم هر بازی برای ما چه معنایی دارد. هر بازی باید معنای یکسانی داشته باشد. ما باید با روحیه و انگیزه مشابه با بازی با لیورپول به هر بازی قدم بگذاریم. می دانم که بازی برابر برنلی با بازی برابر لیورپول برای هواداران متفاوت است، اما برای ما نمی تواند متفاوت باشد چرا که در تمام بازی ها یک نتیجه می خواهیم و بس.

 

من هواداران را درک می کنم و تمام تلاش‌مان را می کنیم تا آنها را خوشحال کنیم، اما فکر میکنم که آنها به هر حال از این بازی لذت ببرند چرا که ما برای برد به هر بازی پا م یگذاریم و هواداران بردن را دوست دارند.

 

البته برای هواداران بازی فردا فرق می کند چون وقتی برنده شده باشی کل‌کل با دوستان لیورپولی‌ات خیلی بهتر است و خیلی بیشتر خوش می گذرد اگر ما به بیست و یکمین عنوان قهرمانی برسیم و لیورپول هنوز نوزده عنوان قهرمانی داشته باشد.”

 

من برای شکست دادن آنها به آنفیلد می روم. می خواهم که پیروز شویم. می دانیم که لیورپول تیم واقعا خوبی است و خیلی وقت است در لیگ در بازی‌های خانگی نباخته، اما ما به آنفیلد می رویم تا بیشترین تلاشمان را برای بردن بازی بکنیم. همانطور که همیشه این کار را می کنیم. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا