ورزشی

پیوس: شیوه مدیریت رسول‌پناه باید تدریس شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731594/4

زمان: 16:14  
1399/10/26

بازدید: 15,777

پرسپولیسی‌ها همه حامی یحیی هستند

اسطوره گلزنی باشگاه پرسپولیس مدعی است که وزارت ورزش و دستگاه قضایی باید هرچه زودتر به موضوع رسول پناه ورود کرده و مانع از ایجاد تنش در مسیر موفقیت این تیم شوند.

به گزارش “آلانه”، فرشاد پیوس نیز یکی دیگر از پیشکسوتانی است که در موضوع تنش میان یحیی گل محمدی و مهدی رسول پناه در سمت کادرفنی این باشگاه حمایت خود را اعلام می‌کند و ابراز امیدواری می‌کند هر چه زودتر دستگاه قضایی نسبت به این مشکلات ورود کرده و مانع از اتفاقات بدتر در آینده شوند.

 

پیوس در ابتدا درباره این موضوع اینطور می‌گوید: برای همه ما عجیب است که چطور با تمامی این حواشی بزرگ که از چندین ماه قبل علیه باشگاه شکل گرفته این آقا همچنان شرایط حضور در راس مدیریت تیم را در اختیار دارد. مسلما حواشی در هر تیمی بزرگترین سم برای دستیابی به موفقیت است و چرا باید علیرغم اینکه مشخص است این جریان‌سازی‌ها مشکلات بزرگی در مسیر موفقیت تیم شکل می‌دهند، همچنان ادامه داشته باشد. چطور می‌توان به تمامی ارکان باشگاه اتهام و توهین کرد و در این پست کار را دنبال کرد. پرسپولیس با این مشکلات به فینال آسیا راه یافته و چه بسا اگر فضای آرامی بر تیم حاکم بود، این موفقیت با یک اتفاق بهتر هم همراه می‌شد. 

 

وی ادامه داد: رسول پناه بدون هیچ پشتوانه مدیریتی در امر ورزش و بستر مالی در جهت منافع تیم، وارد باشگاه شد. مسلما در موفقیت‌های باشگاه هم هیچ ردپایی جز ایجاد حاشیه از وی نمی‌توان دید اما مشخص نیست چه اصراری برای تداوم همکاری با وی وجود دارد. یک کادرفنی و تیم برای موفقیت نیازمند این است که حمایت لازم از سوی باشگاه را به دنبال داشته باشد اما از تک تک کلماتی که از سوی مدیریت به شکلی واقعا تاسف بار منتشر شده، چیزی غیر از این دیده می‌شود و باید به بازیکنان و یحیی بابت این موفقیت در شرایط کنونی دست مریزاد گفت. چرا که در اهداف رسول پناه چیزی به جز تلاش برای موفقیت باشگاه و تیم دیده می‌شود ولی بازیکنان و کادرفنی توانسته‌اند علیرغم این دیدگاه به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنند.

 

اسطوره باشگاه پرسپولیس با اعلام حمایت از بازیکنان و کادرفنی این تیم می‌گوید: قطعا خانواده پرسپولیس از کسانی که عضوی از این تیم هستند حمایت خواهند کرد. یحیی چه در دوران بازی و چه اکنون به عنوان سرمربی، تلاش زیادی برای باشگاه کرده و شایسته احترام است و من واقعا متوجه این شیوه رفتاری از سوی رسول پناه در قامت مدیر تیم نمی‌شوم و باید آن را در دنیا تدریس کرد! شیوه‌ای علیه منافع باشگاه که تنها با غیرت و تعصب بازیکنان و مسوولیت پذیری کادرفنی و حمایت هواداران نتیجه عکس داده و تیم را به موفقیت رسانده است. هر تیمی که بخواهد در مسیر نابودی باشد قطعا این شیوه مدیریت رسول پناه را در پیش می‌گیرد و مدیران وزارت و تصمیم گیران باید هر چه زودتر برای پایان دادن به این ماجرا، تصمیمی درست را دنبال کنند. 

 

پیوس درباره نمایش این تیم در دربی و فرصت سوزی های آنها نیز گفت: یک نمایش فوق العاده از تیم شاهد بودیم و قطعا همه پرسپولیسی‌ها از آن لذت بردند. دریافت گل آن هم در دربی در دقایق ابتدایی یک شوک بزرگ محسوب می‌شود که شاید کار تیم را تمام کند اما یحیی و تیمش کاملا با برنامه وارد این بازی شده بودند و کنترل بازی را تماما در اختیار داشتند. اگر نبوغ قایدی نبود پیروزی قطعا از آن پرسپولیس می‌شد. باید از این تیم حمایت کرد و قطعا آنها همچنان قادر خواهند بود اتفاقاتی بزرگ را شکل دهند و در مسیر موفقیت گام بردارند و این نمایش در دربی علیرغم اینکه با تساوی همراه شد، یک امیدواری بزرگ را بهمراه داشت.

 

سرمربی ویستاتوربین در پایان درباره شرایط تیمش در لیگ دسته دوم گفت: بازیکنان خوبی داریم که به حضور تک تک آنها افتخار می‌کنم. بعد از برد در هفته گذشته اکنون مهیای بازی این هفته خواهیم شد تا همچنان در جمع مدعیان حضور داشته باشیم. مسیر طولانی در پیش است و باید در تمامی دیدارها با تمرکز لازم در مسیر هدف اصلی تیم گام برداریم. اینکه ذهنیت تیم و مدیران بر اساس برتری جویی و میل به بردهای بیشتر است یک امیدواری بزرگ را شکل می‌دهد تا در پایان مسیر به هدف بزرگ‌مان که صعود است دست پیدا کنیم. این بازیکنان قطعا قادر خواهند بود اتفاقات خوبی را رقم بزنند و جایگاه آنها بالاتر از سطح لیگ دسته دوم است و تک تک آنها از شایستگی فنی و فردی بالایی برخوردار هستند که در آینده بیشتر از آنها خواهیم شنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا