ورزشی

پوچتینو علیه انتقادات؛ از امپاپه راضی هستم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731678/52

زمان: 22:49  
1399/10/26

بازدید: 886

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاری سن ژرمن به دفاع از عملکرد ستاره فرانسوی اش یعنی کیلیان امباپه پرداخت.

به گزارش “آلانه”، کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن در هفت بازی قبلی خود در تمام مسابقات تنها دو بار گلزنی کرده است. فراتر از مشکل گلزنی، امباپه در ارائه نمایش های تاثیر گذار نیز ناکام بوده و همین موضوع باعث شده که انتقادات زیادی نسبت به عملکرد او مطرح شود.

 

با وجود همه این انتقادات، مائوریسیو پوچتینو سرمربی جدید پاری سن ژرمن به دفاع از ستاره فرانسوی پرداخته است. او در این باره گفت: ” من از فرم کیلیان امباپه کاملاً راضی هستم. او بازیکن مهمی برای ما محسوب می‌شود و تلاش زیادی در تیم انجام می‌دهد. من از تلاش و نحوه جنگیدن او در دیدار مقابل مارسی کاملاً رضایت دارم.”

 

 

 

 

پوچتینو در ادامه گفت: “ما به دنبال پیشرفت هستیم. از تلاش و تعهدی که امباپه از خود نشان می دهد راضی هستم. او در سه مسابقه قبلی در هر 90 دقیقه بازی کرده است و این نشان می‌دهد که من از عملکرد او راضی هستم. انتظارات از او زیاد است و هم اکنون در کانون توجهات قرار گرفته است اما همانطور که گفتم از او راضی هستم. با گذشت زمان او هم گل می زند و هم پاس گل خواهد داد.

 

سه بازی از زمان حضور من در این جا انجام داده ایم که امباپه در همه آنها حاضر بوده است؛ به این خاطر که کاملاً آماده بوده است. او با هر دقیقه بازی بیشتر پیشرفت می کند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا