ورزشی

تراکتوری های آبی در تبریز؛ سه بعلاوه یک (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه؛ استقلال بعد از تساوی نفسگیر در دربی پایتخت، روز دوشنبه یک دیدار دشوار دیگر را این بار مقابل تراکتور در تبریز برگزار خواهد کرد. این تقابل برای یاران محمود فکری از اهمیت بالایی برخوردار است و آنها می توانند با کسب سه امتیاز، به صدر برگردند البته حریف شان تیمی نیست که به راحتی چنین اجازهای بدهد. استقلال در بازی روز دوشنبه چهار بازیکن را در ترکیب خود خواهد داشت، پیش از آبی پوش شدن، در مقاطعی متفاوت پیراهن تراکتور را به تن کرده اند:

 

 

سید احمد موسوی؛ به سرعت برق و باد!

 

احمد موسوی بعد از درخشش در ماشین سازی، توجه باشگاه تراکتور را به خود جلب کرده و در نیم فصل دوم لیگ هجدهم به تیم اول فوتبال آذربایجان پیوست. موسوی در نیم فصل دوم لیگ هجدهم و نیم فصل اول لیگ نوزدهم با پیراهن تراکتور به میدان رفت. او سپس با یک پیشنهاد قابل توجه از گل گهر مواجه شده و به این تیم پیوست؛ درخشش چند ماهه در گل گهر، موسوی را در مسیر پیوستن به استقلال تهران قرار داد. موسوی که با پیراهن گل گهر تجربه رویارویی با تراکتور را داشته، این بار با پیراهن استقلال باید مقابل تیمی بازی کند که فصل گذشته با پیراهن آن تیم، مقابل استقلال بازی کرده بود.

 

 

ارسلان مطهری؛ به یاد روزهای سخت

 

یک سال پیش از این تراکتور خصوصی شود، ارسلان مطهری با باشگاه قرارداد امضا کرد. ارسلان در نیم فصل دوم لیگ هفدهم برای رفع مشکل گلزنی تراکتور به این تیم پیوست. در آن فصل تراکتور روزهای بسیار سختی را پشت سر می گذاشت و به تازگی از محرومیت نقل و انتقالاتی خارج شده بود. مطهری در آن فصل موفق به گلزنی برای تراکتور نشد و در پایان فصل از این تیم جدا شد. ارسلان بعد از جدایی از تراکتور مدتی در عمان بود و سپس به ذوب آهن پیوست و با درخشش در این تیم راهی استقلال شد. ارسلان در آخرین تقابل استقلال و تراکتور که به فینال جام حذفی مربوط می شود، موفق به باز کردن دروازه تیم اسبقش شده بود.

 

 

محمد نادری؛ پله پله تا استقلال

 

محمد نادری با تراکتور به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد. او بعد از اینکه به صورت قرضی مدتی به نساجی منتقل شد، یک فصل موفق در تراکتور داشت و سپس لژیونر شد. نادری خیلی زود به ایران بازگشت و پیراهن پرسپولیس را به تن کرد. او طی تصمیمی جنجالی، بعد از دو فصل حضور در پرسپولیس به استقلال پیوست و در حالی که طی فصول گذشته با پیراهن پرسپولیس مقابل تراکتور صف آرایی کرده بود این بار با پیراهن دیگر تیم پایتخت مقابل اولین تیم لیگ برتری اش حضور خواهد یافت.

 

 

 

رشید مظاهری؛ میهمان ویژه!

 

از میان استقلالی هایی که سابقه حضور در تراکتور را دارند، رشید مظاهری میهمان ویژه تری است. با توجه به اتفاقاتی که در مسیر پیوستن رشید از تراکتور به استقلال رخ داد، تراکتوری ها به شدت از دروازه بان سابق شان دلخور هستند. این اولین رویارویی مظاهری با تراکتور بعد از آن اتفاقات است. رشید که سال گذشته درخشش قابل توجهی در تراکتور داشت، پس از حضور در استقلال خیلی زود توانست جایگاه ثابتی برای خود دست و پا کرده و به دروازه بان اول تیمش تبدیل شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا