ورزشی

گرشاسبی:حس می‌کنم کار رسول پناه تمام است!

پنل اس ام اس هیرو

 

به گزارش “آلانه”  حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق پرسپولیس که محبوبیت ویژه‌ای در میان هواداران سرخ‌پوش دارد در گفتگو با رادیو ایران به بررسی عملکرد این تیم و البته حواشی پیرامون آن و نحوه مدیریت مهدی رسول‌پناه پرداخت؛ گرشاسبی در بخش آغازین صحبت‌های خود، درباره مشکلات پرسپولیس گفت: باید بگوییم متاسفم . درحالیکه تنها سرگرمی خوب و مثبت مردم هم همین ورزش و هنر و این مسائل است، خودمان کاری کرده ایم که تنش ایجاد شود و همه نگران هستند.نمی‌دانیم چرا این اتفاقات می افتد یا اگر می‌دانیم چرا در نطفه خفه نمی شود یا چرا قبل از اینکه این دمل چرکی نشود و جامعه را آلوده کند پیشگیری نمی‌کنیم .

 

مدیرعامل سابق پرسپولیس درباره کلیپ‌های منتشر شده و صحبت‌های جنجالی رئیس هیات مدیره سرخ‌پوشان پایتخت هم این‌طور واکنش نشان داد و گفت: من شخصی که اسم بردید را مقصر نمی‌دانم؛ اصلا رسول پناه را مقصر نمی‌دانم، من اگر الان بیایم و بنشینم جای شما قطعا اینجا کارم را بلد نیستم و آسیب می‌زنم. اصلا می‌گویند اصول و نحوه انتخاب این مدیران چه چیزی باید باشد. صددرصد ملاک داریم، معیار داریم. دین‌مان به ما می گوید خداوند ناظر و حاضر بر اعمال شما است یعنی چه؟ یعنی اگر تنها در خفا هم بودی همان را انجام دهی که در جمع انجام می‌دهی بنابراین دلیل ندارد من حرکتی کنم و کسی بیاید تصویر بردارد و ضبط کند.

 

حمیدرضا گرشاسبی که بدون نام‌بردن از وزیر ورزش، انتقاداتی کنایه‌آمیزی علیه او مطرح کرد، در ادامه صحبت‌های خود گفت: من باید نسبت به چیزی که از چیزهای درونی‌ام است مراقب‌شان باشم چرا؟ چون  فقط خود گرشاسبی نیست بلکه مسئولیت 40 میلیون نفر آدم پشت سر گرشاسبی و نظاره‌گر کار گرشاسبی است. بنابراین من نمی‌دانم واقعا چه بگویم این‌ها بالاخره، کسانی که این افراد را گزینش می‌کنند باید پاسخ همه این اتفاقات و پاسخ مردم را بدهند.

 

گرشاسبی بیان این مسئله که «نمی‌تواند به پرسپولیس با سکوت خود خیانت کند»، صحبت‌های خود را این‌چنین ادامه داد: تار و پود ما در ورزش شکل گرفته و من نمی‌توانم خیانت کنم و سکوت کنم در قبال آسیبی که می‌بینم به ورزش وارد می‌شود .مگر می‌شود تیمی که این همه افتخار دارد و به اوج می رود و نشاط ایجاد می کند،آن را از درون بزنیم بپاشانیم ؟ اسم این را چه می‌توانیم بگذاریم؟ تیمی که به راحتی می‌توانست قهرمانی آسیا  به دست بیاورد .

 

مدیرعامل سابق پرسپولیس به انتقادات تند خود از شرایط موجود سرخ‌پوشان ادامه داد و گفت: می‌توانیم بگوییم پس شادی مردم را دوست نداریم؟ چه اسمی جز این می‌توانیم بگذاریم؟ مگر می‌شود بگوییم نمی‌دانستیم. بحثم شخص نیست ولی این دانشکده‌های تربیت بدنی و علوم ورزش را باید تعطیل کنیم دیگر، اگر قرار است از بیرون بیاوریم و تخصص‌های ورزشی را به آنها بسپارند، در این مراکز را گل بگیرند و تعطیل کنند برود.من می گویم وقتی آدمی را به زور می‌آوریم یا پولی می‌دهد و می‌گوید مرا در این مسند بگذارید و پولی می‌دهد و می‌گوید باشگاه را از نظر مالی تامین می‌کنم و چشم بسته ایشان و امثال ایشان ورود می‌کنند باید منتظر این اتفاقات هم باشیم.

 

وی درباره اتهام مطرح شده که شاید فرد ضبط کننده کلیپ از سوی سرمربی تیم بوده باشد تا این‌چنین گل‌محمدی به خواسته‌های خود برسد، هم اینطور پاسخ داد: اصلا نباید صورت مسئله را پاک کنیم؛ آقای عارضه متخصص و کارشناس رادیو است و باید مراقب رفتارش باید، هرکسی هر کمینی هم بکند، شما چرا بشوی خوراک و در این دام بیفتی؟ آن‌هم وقتی سکان‌دار یک باشگاه بزرگ و بزرگترین باشگاه آسیا هستی.

 

مدیرعامل سابق پرسپولیس هم‍چنین درباره تغییر موضع یحیی گل‌محمدی و بازگشت او به تمرینات هم می‌گوید: اصولش این است که هرکسی شرح وظایف دارد، هیچ جای دنیا هم این نیست که یک سرمربی در کار مدیریت، در کار بالادستی دخالت کند اما ایشان مدعی است که به من توهین اخلاقی شده و به من اهانت شده و مدعی این است؛ بارها هم گفته یکی بنشیند و ببیند علت این اهانت چیست و کسی این نشست را نگذاشته یا اگر گذاشته من نمی دانم. اگر گذاشته بودند به اینجا نمی‌رسید و قطعا حل شده بود؛ احساس شخصی‌ام این است که شاید به این رسیده باشند که رئیس هیات مدیره جا به جا شده و یحیی سر تمرین رفته است و شاید هم من اشتباه می کنم، امیدوارم این حاشیه‌ها هرچه زودتر با تدبیر رفع شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا