ورزشی

ژاوی کمک می‌کند که مسی در بارسا بازنشسته شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ویکتور فونت، یکی از کاندیداهای ریاست باشگاه بارسلونا، عقیده دارد که مسی می خواهد در بارسلونا بازنشسته شود و بازگشت ژاوی به کاتالونیا، اسطوره آرژانتینی این تیم را راضی به ماندن در نوکمپ خواهد کرد.

جنگ بر سر قدرت همچنان در لالیگا ادامه دارد و ده روز دیگر با برگزاری انتخابات، رییس باشگاه بارسلونا انتخاب خواهد شد.

 

ویکتور فونت، یکی از کاندیداهای نهایی ریاست بارسلونا، امیدوار است که با چرخش غافلگیرکننده آرا، بتواند برنده انتخابات شده و از بازگشت خوان لاپورتا، دیگر کاندیدای انتخابات، برای بار دوم به هیئت رییسه بارسا جلوگیری کند.

 

هر کدام از کاندیداها که برنده انتخابات شده و به صندلی ریاست بارسلونا تکیه بزنند، مشکلات بسیاری در پیش روی خود خواهند دید و مهمترین آنها سرنوشت کاپیتان افسانه‌ای بارسا خواهد بود.

 

لیونل مسی قرارداد جدیدی با بارسلونا امضا نکرده و تابستان 2020 قصد جدایی از آبی اناری ها را داشت. مسی در پایان فصل بدون پرداخت هزینه به بارسا می تواند از این تیم جدا شود.

کاپیتان بارسا اما از زمان حضور رونالد کومان روی نیمکت این تیم، از اوضاع خود در بارسلونا راضی است و قصد ندارد تا پایان فصل تصمیم جدیدی راجع به آینده خود بگیرد.

 

ویکتور فونت معتقد است که برنامه او برای بازگرداندن ژاوی، دیگر اسطوره باشگاه کاتالان، به بارسلونا، مسی را راضی به ماندن در این تیم خواهد کرد.

 

 

ویکتور فونت در این باره گفت: “مسی قبلا هم توضیح داده، ایده‌آل برای او این است که در بارسلونا بماند و در همین تیم به فوتبال خود خاتمه دهد.

قبل از تابستان و زمانی که اوضاع خیلی بهم ریخته بود، او همواره می گفت که مهمترین شرط برای او داشتن یک برنامه رقابتی و برنده است.

با افرادی مثل ژاوی ما یک برنامه رقابتی و برنده داریم. رابطه خاصی بین ژاوی و مسی وجود دارد و من معتقدم که این یکی از دلایل اصلی و تضمینی برای این خواهد بود که مسی با برنامه ما راحت باشد. ما گزینه های زیادی برای ادامه خواهیم داشتیم.”

 

فونت در پاسخ به این سوال که آیا ژاوی با مسی راجع به برنامه‌هایش صحبت کرده، افزود:”نمی دانم که آنها راجع به چه موضوعاتی با هم صحبت می کنند. می دانم که با هم در ارتباط‌ هستند، اما راجع به اینکه در چه موردی با هم صحبت می کنند، اطلاعی ندارم.”

 

قرارداد مسی با بارسلونا در پایان فصل به اتمام می رسد و او با باز شدن پنجره نقل و انتقالات آزاد بوده تا با دیگر باشگاه‌ها مذاکره کند. گزینه هایی مانند رفتن منچسترسیتی و PSG پیش روی مسی قرار دارد، اما او هنوز در حال بررسی است و تصمیمی برای آینده نگرفته است.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا