ورزشی

پاسخ باشگاه آنتورپ؛ این درخواست امکانپذیر نیست 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731360/34

زمان: 10:22  
1399/10/25

بازدید: 10,884

باشگاه آنتورپ رضایتنامه علیرضا بیرانوند را برای حضور قرضی در تیم آ. آ . ک آتن صادر نخواهد کرد. این خبری است که سایت فوتبال بلژیک صادر کرده است. 

به گزارش “آلانه”، دریافت 3 گل در بازی اخیر آنتورپ موجب شده تا رسانه های بلژیک به شدت از دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران انتقاد کنند در حالی که این بهانه قانع کننده ای برای نا امید شدن از علیرضا بیرانوند نیست به این خاطر که هر بازیکن روز بد دارد و علیرضا بیرانوند هم نمی تواند از این قاعده مستثنی باشد. از سویی باشگاه آنتورپ بازی خوبی بیرانوند را در دیدار با تاتنهام از یاد نبرده است.

 

همه این ها به کنار؛ بوتز دروازه بان فرانسوی باشگاه آنتورپ مصدوم شده است و طبیعی است باشگاه تا زمان جذب دروازه بان جدید به علیرضا بیرانوند برای حضور در تیم آ. ا. ک آتن رضایتنامه ندهد. یکی از دلایل افت علیرضا بیرانوند می تواند برخورد ناشایست و غیر حرفه ای باشد که سرمربی سابق آنتورپ با دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران داشته است.  فرانک فرکوترن به تازگی هدایت تیم آنتورپ را برعهده گرفته و او به خوبی از اتفاقاتی که در گذشته در تیم و برای علیرضا رخ داده باخبر است و تلاش می کند این دروازه بان را از نظر روحی و روانی برای دروازه بانی های خوب در ترکیب آنتورپ آماده کند. به واقع حضور این مربی می تواند شروع تازه ای برای مرد شماره یک اسکوچیچ باشد. 

 

تا تعطیلات زمستانی چند هفته زمان باقی مانده است و این فرصت خوبی است که علیرضا با نمایش های خوب هم ادامه حضور خود در آنتورپ قطعی کند و هم جذب دروازه بان جدید را از دستور کار خود خارج کند. به نوشته سایت فوتبال بلژیک باشگاه آنتورپ پاسخ درخواست باشگاه یونانی را داده و گفته این درخواست امکان پذیر نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا