سیاسی

وزیر دفاع: تحریم‌های استکبار با مقاومت مثال زدنی ملت ایران شکست خورد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، طی مراسمی با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع، سردار حشمتی پور مدیر عامل سازمان اتکا و اعلمی مدیر شرکت فروشگاه‌های اتکای سراسر کشور، کلنگ احداث بزرگ‌ترین فروشگاه شرق تهران در سازمان اتکا به نام دانشمند شهید، محسن فخری زاده توسط وزیر دفاع زمین خورد.

امیر سرتیپ حاتمی در ابتدای این مراسم طی نشستی با مدیران سازمان اتکا با درود فراوان به ارواح طیبه شهیدا به ویژه شهیدِ دانشمند، محسن فخری زاده اظهار کرد: ترور شخصیت‌های فرهیخته علمی و فناوری، بیشتر موجب انگیزه بخشی در جامعه می‌شود و در گذشته نیز به این صورت بوده است؛ تمام شهدای هسته‌ای ما که همگی از دانشمندان بنام ایرانی در حوزه‌های فناوری بودند، امروزه الگوی جوانان جامعه شده اند.

وی در همین زمینه افزود: با حمایت ملت شریف ایران اسلامی و برگزاری مراسم گرامیداشت شهید فخری زاده توسط نهاد‌ها و سازمان‌ها در سراسر کشور نه تنها اقدامات این شهید ارج نهاده شد بلکه نام شهدای دانشمند و به ویژه شهید فخری زاده در اذهان عمومی ثبت و ماندگار شده و دلیل نامگذاری این فروشگاه بزرگ در شرق تهران به نام شهید فخری زاده نیز در راستای همین موضوع است.

وی با بیان اینکه فروشگاه شهید فخری زاده با مساحتی بیش از ۱۵ هزار متر مربع به عنوان بزرگترین مجمتع فروشگاهی در شرق تهران خواهد بود گفت: انشاء الله در کمترین زمان ممکن این فروشگاه احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

امیر سرتیپ حاتمی تصریح کرد: در سالی که از طرف مقام معظم رهبری سال “جهش تولید” نام گرفته است تلاش داشتیم تا با راه اندازی این فروشگاه بزرگ، ارائه خدمات به نیرو‌های مسلح شتاب گیرد.

وزیر دفاع با بیان اینکه بخشی از مأموریت‌های وزارت دفاع خدمات دهی به کارکنان و خانواده این قشر شریف است گفت: سازمان‌های تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح و اتکا این افتخار را دارند که با طیف وسیعی از کارکنان نیرو‌های مسلح و خانواده این عزیزان ارتباط مستقیم و غیر مستقیم داشته باشند.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه تحریم‌های شکننده نظام استکبار جهانی در جهت به زانو در آوردن نظام اسلامی با مقاومت و ایستادگی مثال زدنی ملت ایران مواجه شد تصریح کرد: سازمان اتکا با تولیدو عرضه به موقع و گسترده کالا و خدمات اساسی و مورد نیاز مردم نقش خود را در کمک به تأمین زنجیزه غذایی کشور در این برهه حساس به خوبی ایفا کرد.

وزیر دفاع با بیان اینکه کارکنان نیرو‌های مسلح عضو خانواده دائمی سازمان‌های اتکا و تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح هستند تأکید کرد: تمامی کارکنان و مجموعه‌ی اتکا بایستی تکریم، احترام، ارتباط صمیمی و قوی خود را با آحاد کارکنان و خانواده نیرو‌های مسلح به خوبی حفظ نموده و از ارائه هیچ تلاش و کوششی در ارائه بهترین خدمات به نیرو‌های مسلح فروگذار نکنند.

وی ضمن تأکید بر حفظ جایگاه و احترام به نیرو‌های مسلح اظهار داشت: خدمت به نیرو‌های مسلح از افتخارات وزارت دفاع است چرا که نیرو‌های مسلح برای ایران اسلامی امنیت، عزت، شکوه و اقتدار به ارمغان آورده و ضروری است با کمک دولت، مجلس شورای اسلامی، ستاد کل نیرو‌های مسلح ارائه خدمات به این قشر شریف در قالب طرح حکمت توسعه و افزایش یابد.

وزیر دفاع همچنین در جریان بازدید از مجموعه شرکت فروشگاه‌های اتکا، حرکت رو به رشد این سازمان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مجموعه‌ی اتکا همواره باید برای ارائه خدمات بهتر و شایسته‌تر به نیرو‌های مسلح و حتی مردم عزیز به روز و دارای حد بالای شاخصه‌های مشتری مداری باشد.

وزیر دفاع در نشست با مدیران ارشد سازمان اتکا در جریان گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ برنامه‌ها و چشم انداز‌های پیش رو قرار گرفت و رئیس شرکت فروشگاه اتکا گزارش جامعی از اقدامات ارزنده در مقابله با تحریم‌ها و ارائه خدمات به خانواده نیرو‌های مسلح و ملت عزیزمان ارائه کرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا