ورزشی

سرمربی رم: دربی بدون تماشاگران هیچ مزیتی ندارد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پائولو فونسکا، سرمربی تیم رم، معتقد است که بازی در دربی بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه، هیچ مزیتی ندارد.

رم در جدول سری آ سوم است و فاصله‌ای شش امتیازی با لاتزیو در رده هشتم جدول دارد.

هر دو بازی قبلی رم و لاتزیو با نتیجه 1-1 مساوی به پایان رسیده، اما سرمربی رم در مصاحبه خبری پیش از مسابقه به این موضوع اشاره کرد که هرگز برابر لاتزیو بازی را واگذار نکرده است.

پائولو فونسکا درباره تساوی در بازی های قبلی با لاتزیو  گفت: “اما من هیچوقت نباخته‌ام. می دانیم که این یک بازی بسیار مهم برای همه است. ما برای سه امتیاز بازی می کنیم و می خواهیم پیروز شویم.

جاه‌طلبی و میل به برد همیشه باید وجود داشته باشد، نمی توانیم این فاکتور را کم داشته باشیم. ما همیشه می خواهیم ببریم، اما هر بار تنها به یک بازی فکر می کنیم.

در تلاشیم تا استمرار و ثبات بیشتری پیدا کنیم. بازی قبلی با اینتر را آنالیز کردیم و فکر می کنم که بچه‌ها فهمیده‌اند به چه چیزی برای اینکه همواره در زمین از همان حساسیت و سرسختی همیشگی برخوردار باشند، نیاز داریم.

لاتزیو همیشه در ضدحملات قوی ظاهر شده و ما روی چگونگی مقابله با ضدحملات آنها کار کرده‌ایم.”

 

 

سرمربی رم در رابطه با دربی بدون حضور تماشاگران افزود: “بازی بدون تماشاگران هیچوقت مزیتی نداشته. واقعا دوست داریم که هر چه زودتر تماشاگران را در ورزشگاه‌ها ببینیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا