ورزشی

در انتظار بزرگترین جابجایی فوتبال آسیا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، جنجال های عبدالرزاق حمدالله پس از شکست در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس همچنان ادامه دارد و ممکن است این ستاره مراکشی در انتقالی غیرمنتظره، دوباره راهی لیگ ستارگان قطر شود.

حمدالله 30 ساله که در تابستان 2018 از الریان قطر به النصر پیوست، در طول 82 دیداری که برای نصراوی به میدان رفته است، موفق شده است 95 بار دروازه رقیبان را باز کند و 19 پاس گل نیز بدهد. علی رغم شکستن تمامی رکوردها توسط حمدالله با پیراهن النصر در مسابقات داخلی و قاره ای، این بازیکن مسئولین النصر را تهدید کرده است که در ابتدای فصل آینده، به دلیل مشکلات دستمزدی النصر را ترک خواهد کرد.

حمدالله که در ابتدای آغاز فصل جدید لیگ عربستان نیز با النصری ها به مشکل خورده بود، در نهایت پس از برگزاری جلسات متعدد با صفوان السویکت رئیس هیئت مدیره النصر بحران ها به صورت موقت حل شد و این بازیکن راضی شد که فصل کنونی را نیز در این تیم بماند اما مدیران النصر طی روزهای اخیر به فکر فروش حمدالله هستند.

آنگونه که رسانه سعودی اسپورت نوشته است، النصری ها به دلیل کاهش سطح فنی حمدالله در فصل کنونی، مصدومیت های پی در پی این بازیکن و از دست دادن مسابقات متعدد و در نهایت برای کاستن از هزینه های دستمزد عبدالرزاق حمدالله، به فکر فروش این بازیکن افتاده اند.

این بازیکن که اکنون دوران نقاهتش را پشت سر می گذارد، به مدت 10 تا 15 روز راهی مراکش شد تا برنامه درمانیش را به اتمام برساند. علاوه بر این، سیف الرخیص خبرنگار عربستانی در صفحه شخصی خود در توئیتر مدعی شد حمدالله با یک بلیط یک طرفه راهی مراکش شده چرا که این بازیکن در حال حاضر بیش از دو پیشنهاد جذاب دارد.

طبق تعدادی از گزارش های مطبوعاتی در عربستان، بزرگ ترین پیشنهادهایی که حمدالله در روزهای گذشته دریافت کرده، از باشگاه های السد و الدحیل قطر بوده است. این گزارش ها حاکی از آن است الدحیل که در حال حاضر جدی ترین مشتری حمدالله است، قرار است قبل از آغاز جام جهانی باشگاه ها در بهمن ماه، برای تقویت خط حمله خود قراردادی را با حمدالله امضا کند.

در سوی دیگر، رسانه های قطری از تمایل شدید النصر برای عقد قرار با المعز علی ستاره قطری الدحیل خبر داده اند. المعز علی 24 ساله و آقای گل جام ملت های آسیا 2019، با آغاز ماه ژانویه میلادی، وارد دوره آزاد قراردادش شد و در حالیکه تنها 6 ماه از قراردادش با الدحیل باقی مانده، از تمدید قرارداد با این باشگاه خودداری کرده است.

علی رغم محرومیت النصر در جذب بازیکن که توسط کمیته انضباطی عربستان اعلام شده است، این تیم می تواند یک بازیکن را جایگزین کیم جین سو مدافع چپ کره ای خود کند که به دلیل مصدومیت تا پایان این فصل غایب خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا