ورزشی

تنها حسرت مارکوس راشفورد در فوتبال

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، مارکوس راشفورد، مهاجم جوان منچستریونایتد، که امروز برنده جایزه ویژه انجمن نویسندگان فوتبال به دلیل فعالیت های خیریه و انسان دوستانه‌اش برای کمک به کودکان بی بضاعت شده است، پس از دریافت این جایزه گفت که تنها بابت یک چیز در طول دوران فوتبال خود افسوس می خورد؛ اینکه نتوانسته زیر نظر سر الکس فرگوسن در منچستریونایتد بازی کند.

 

سر الکس فرگوسن تقریبا 27 سال در اولدترافورد حضور داشت، از 1986 تا 2013، در این مدت فرگوسن توانست دورانی طلایی را برای شیاطین سرخ رقم بزند.

 

یونایتد با سر الکس فرگوسن 13 بار قهرمان لیگ برتر شد و همچنین دو بار به قهرمانی در چمپیونز لیگ رسید. هیچ کدام از این موفقیت ها پس از بازنشستگی اسطوره منچستریونایتد بار دیگر تکرار نشد.

 

 

مارکوس راشفورد اولین بازی خود برای شیاطین سرخ را دو سال پس از بازنشستگی سر الکس فرگوسن انجام داد و در این باره گفت: “برای من صحبت کردن با الکس فرگوسن تجربه‌ای باورنکردنی بود. تنها افسوسی که در طول دوران فوتبالم دارم این است که شانس بازی کردن زیر نظر سر الکس را نداشتم.”

 

راشفورد که پس از دریافت جایزه ویژه اتحادیه نویسندگان فوتبال سخن می گفت، در ادامه افزود: “این چیزی است حالا دیگر احتمالا هرگز اتفاق نمی افتد، اما صحبت تلفنی با او عالی بود و خیلی خوشحال شدم که او از شرایط باخبر است و قصد کمک دارد. واقعا فوق‌العاده بود.

 

او از همان ابتدا از من در این کار حمایت کرده است. وقتی دیگرانی که در این ورزش حضور دارند به من می گفتند که دست بردارم و فقط روی فوتبالم تمرکز کنم، سر الکس به من گفت که اگر به این کار باور دارم و باور دارم که کار درستی است، او از من حمایت خواهد کرد. شنیدن این کلمات از دهان او احساس فوق‌العاده ای بود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا