ورزشی

پاسخ دندان شکن مورینیو به ستاره آلمانی!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731095/42

زمان: 19:03  
1399/10/23

بازدید: 52,569

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام مدعی شد این باشگاه علاقه ای به جذب مسوت اوزیل ندارد.

به گزارش “آلانه”، مسوت اوزیل، ستاره آلمانی تاتنهام در گذشته بازیکن محبوب ژوزه مورینیو بود و در سال 2010 این سرمربی پرتغالی از مدیران رئال مادرید درخواست کرد او را جذب کنند. اما امروز مسوت اوزیل مدعی شد تحت هیچ شرایطی علاقه ای به انتقال به تاتنهام ندارد و ژوزه مورینیو نیز پاسخ او را داد. سرمربی اسپرز همچنین شایعات جدایی هری وینکس از این تیم را نیز تکذیب کرد.

 

 

در چالش پاسخ و پرسش در توئیتر، از مسوت اوزیل پرسیده شد حالا که قراردادش با آرسنال رو به اتمام است، اگر او تنها یک پیشنهاد داشته باشد و آن نیز از سمت تاتنهام باشد، از فوتبال خداحفظی می کند یا راهی این تیم می شود؟ پاسخ مسوت اوزیل نیز این بود: چه سوال راحتی، خداحافظی از فوتبال.

 

تاتنهام و آرسنال دو تیم از قدرت های بزرگ فوتبال لندن بوده و سالهاست رقابت شدیدی با یکدیگر دارند. حالا اوزیل با این پاسخ و در روزهای انتهایی قراردادش با آرسنال، خود را برای هواداران این تیم عزیز کرده است.

 

 

ژوزه مورینیو که اصولا این صحبت ها را بی پاسخ نمی گذارد در مورد اظهارنظر اخیر ستاره آلمانی گفت: “چه کسی گفته تاتنهام علاقمند به جذب مسوت اوزیل است؟

 

احتمال جدایی هری وینکس از تاتنهام؟ من باید چه کار کنم که با این صحبت ها تمام شود؟ پیش از این نیز گفته بودم هری وینکس از تاتنهام جدا نخواهد شد. وقتی می گویم او به جایی نمی رود، دیگر می خواهید چه بگویم؟ هری وینکس در بازی های اخیر در ترکیب تاتنهام قرار گرفته، اما اگر در آخرین دیدار در ترکیب نبود دلیلش فرصت دادن به گدسون برای حضور در میدان بود. فردا و در دیدار مقابل فولام نیز نام هری وینکس در لیست تاتنهام قرار خواهد داشت و اگر کسی با دیگر باشگاه ها صحبت کرده وقت خودش را تلف کرده است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا