ورزشی

نیم فصل دوم لیگ بیستم با حضور تماشاگران؟ 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731079/41

زمان: 17:40  
1399/10/23

بازدید: 3,611

وعده حیدربهاروند رئیس سازمان لیگ؛

این وعده ای است که حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ در آخرین اظهارات خود قول آن را داده است.

به گزارش “آلانه”، رقابت های لیگ برتر از هفته 21 ام لیگ نوزدهم به دلیل شیوع ویروس کرونا به مدت چند ماه تعطیل شد و پس از اینکه مدت‌ها طول کشید که دوباره از سر گرفته شود، به پشت درهای بسته منتقل شد و همچنان این محدودیت ادامه دارد.

 در این بین سازمان لیگ در برخی از کشورها توانسته مجوز حضور عده ای از هواداران را به صورت محدود برای تماشای بازی ها، البته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کسب کند ولی همچنان معضل برگزاری های بازی های فوتبال در سراسر دنیا پشت درهای بسته گریبان علاقمندان به این رشته مهیج را گرفته است.

دربی 94 تهران نیز در شرایط خاص و بدون حضور هواداران برگزار شد؛ هر چند قرار بود نزدیک به 5 هزار نفر از هواداران دو تیم با رعایت فاصله اجتماعی به استادیوم آزادی راه پیدا کنند و از نزدیک تیمشان را تشویق نکنند ولی این اتفاق میسر نشد و فقط تعدادی از خبرنگاران توانستند پس از ماه‌ها بار دیگر به راهروهای ورزشگاه آزادی برسند و فرصت پوشش این مسابقه حساس را پیدا کردند.

حالا حیدر بهاروند در آخرین حرف هایی که به زبان آورده، ابراز امیدواری کرده تا در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر، امکان حضور هواداران در ورزشگاه ها فراهم شود؛ قولی که البته باید دید رئیس سازمان لیگ و سرپرست موقت فدراسیون فوتبال تا چه اندازه در عملی کردن آن موفق عمل خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا