ورزشی

مسوت اوزیل یک هوادار معمولی فنرباغچه نیست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731137/52

زمان: 22:55  
1399/10/23

بازدید: 589

ارکوت سوگوت:

ارکوت سوگوت، مدیر برنامه مسوت اوزیل، ابراز امیدواری کرد که انتقال این ستاره آلمانی به باشگاه فنرباغچه نهایی شود‌.

به گزارش “آلانه”، دیگر نمی‌توان آینده ای را برای مسوت اوزیل در باشگاه آرسنال متصور بود. او با وجود آمادگی کامل از ماه مارس در ترکیب توپچی‌ها به میدان نرفته و حتی از لیست این تیم برای رقابت‌های لیگ اروپا و لیگ برتر انگلیس نیز خط خورده است.

 

اکنون یک سوال بزرگ در مورد ستاره آلمانی وجود دارد و آن هم این است که آیا او در ماه ژانویه از آرسنال جدا خواهد شد یا پایان فصل با اتمام قراردادش این تیم را ترک می‌کند؛ با این حال میکل آرتتا اخیراً اعلام کرد که اگر آنها پیشنهاد مناسبی برای اوزیل دریافت نکنند او در این تیم ماندگار خواهد شد.

 

 

 

 

با وجود تمام شایعات در مورد مسوت اوزیل، گفته می شود که باشگاه فنرباغچه از بیشترین شانس برای جذب او برخوردار است و از طرف دیگر خود این بازیکن نیز به این انتقال چراغ سبز نشان داده است. در همین ارتباط ارکوت سوگوت، مدیر برنامه اوزیل در این باره می گوید: ” اوزیل یک هوادار معمولی فنرباغچه نیست. او یک فرد متعصب است. او فقط برای بازی در فنرباغچه به ترکیه می آید. امیدوارم این اتفاق بیفتد.

برای رقم خوردن این اتفاق باید روند خاصی طی شود. با این حال معتقدم که پیش از نهایی شدن مذاکرات صحبت کردن در این رابطه اشتباه خواهد بود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا