ورزشی

خیبر پدیده جدید لیگ یک (عکس) 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731011/34

زمان: 12:06  
1399/10/23

بازدید: 6,343

عجب تیمی شده خیبر خرم آباد؛ بعد از نباختن با هدایت عبدالله ویسی حالا به بردن روی آورده است و با این روند هیچ بعید نیست در بازگشت دوباره به لیگ یک مدعی صعود به لیگ برتر شود. 

به گزارش “آلانه”، این تیم که در هفته های ابتدایی و با امید رضا روانخواه می باخت از زمان حضور عبدالله ویسی باخت را فراموش کرده و از همه مهمتر اینکه بردن را یاد گرفته است. زدن 3 گل به تیم گل ریحان نشان از عطش شاگردان این مربی باتجربه برای موفقیت در لیگ یک دارد. شاگردان عبدالله ویسی در بازی با گل ریحان هم تیم جنگجویی نشان دادند و اینطور نبود بعد از زدن گل نخست به دنبال حفظ نتیجه باشند. آنها برای زدن گل دوم و سوم تلاش کردند و موفق به به ثمر رساندن این گل ها هم شدند. 

 

خیبر با این پیروزی ارزشمند 13 امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد؛ حالا تنها 5 امتیاز تا صدر جدول فاصله است. چه بخواهیم و چه نخواهیم عبدالله ویسی به دنبال صعود به لیگ برتر به همراه این تیم است. او در آخرین فصل حضور در لیگ یک به همراه شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر صعود کرد و حال با همین نیت به خرم آباد رفته و رهبری تیم خیبر را برعهده گرفته است. این تیم آهسته آهسته در حال بالا آمدن و مدعی شدن است. به این تیم می توان لقب پدیده فصل جاری بازی ها را داد.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا