ورزشی

جادوی صنعت نفت جوانی اش است و همدلی  

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730989/34

زمان: 10:25  
1399/10/23

بازدید: 1,272

تمایل به فوتبال علمی دارند نه سحر و جادو

در کنفرانس خبری بعد از بازی صنعت نفت – نساجی یکی از خبرنگاران از سیروس پورموسوی پرسید چرا یکی از دستیارانت پیش از شروع بازی بطری آب را در چهار گوشه زمین خالی کرد؟ 

به گزارش “آلانه”، سرمربی صنعت نفت بدون اینکه عنان اختیار را از دست بدهد گفت روحش از این موضوع خبر ندارد و اگر چنین چیزی بوده و تصویری از آن وجود دارد به وی اطلاع دهند تا با دستیارش برخورد شود و در نهایت فیلمی که نشان داده شد یکی از مربیان بعد از خروج از تونل از کنار زمین به سمت نیمه بعدی زمین می رفت تا چینش گرم کردن زمین را انجام دهد و حرکت وی از پشت دروازه به این خاطر بود که تونل استادیوم شهید وطنی ورودش از پشت یکی از دروازه ها است اما در فیلمی که در فوتبال برتر نشان داده شد نه از چهار گوشه خبری بود و نه از ریختن آب در آن قسمت ها…

 

صنعت نفت فصل گذشته و در دور رفت بازی ها به همراه اسکوچیچ یکی از بهترین تیم ها بود و حتی تیم های خوبی چون سپاهان را شکست می داد؛ متاسفانه گاها بدون دلیل و مدرک مستند حرف هایی زده می شود که موفقیت های یک تیم شهرستانی زیر سوال می رود. با یک سوال ساده می توان این ادعا را رد کرد. اگر سیروس پورموسوی در هدایت تیم هایش از جادوگر استفاده می کند چطور فصل گذشته به همراه پارس جنوبی جم به دسته اول سقوط کرد و نتوانست موجب حفظ این تیم در لیگ برتر شود؟ از سویی فیلم حرکت یکی از دستیارانش به سمت چهار گوشه زمین و خالی کردن محتویات بطری به داخل زمین چرا نمایش داده نشد در حالی که خبرنگار خطاب به سرمربی صنعت نفت اعلام کرد این فیلم موجود است. 

 

در بازی نساجی – صنعت نفت تیم میزبان بیشتر صاحب توپ و میدان بود و موقعیت های بهتری برای گلزنی به دست آورد و حتی این شانس را داشت که از روی نقطه پنالتی توسط حامد شیری به گل برسد اما این اتفاق رخ نداد و ضربه طالب ریکانی برای پیروزی صنعت نفت کافی بود. پیش از این بازی نساجی در برابر تیم پیکان هم خوب بازی کرده بود تا جایی که مهدی تارتار سرمربی پیکان در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت ما بعد از گل اول می توانستیم گل دوم و سوم را هم دریافت کنیم؛ بنابراین عدم نتیجه گیری نساجی در بازی های اخیر به فرصت هایی است که از دست می دهد نه به جادوی تیم حریف. کما اینکه در دربی هم پرسپولیس در نیمه دوم بعد از گل دوم موقعیت های خوبی را برای گلزنی از دست داده بود و هیچ کس از جادوی استقلال صحبت نکرد. 

 

صنعت نفت اگر خوب نتیجه می گیرد بدون شک به خاطر تیم خوبی است که سیروس پورموسوی ساخته. تلفیقی از جوانان و باتجربه ها. جادوی این تیم آرامش نیمکتش است که تا به اینجای کار بازی های متعددی را برگردانده. به طور حتم این تیم زیر نظر امیر حسین پیروانی خوب تمرین می کند که خوب بازی می کند. جادوی صنعت نفت همدلی بچه های تیم است که فرزین گروسیان دروازه بان تیم بدان اشاره کرده. در فوتبال حرفه ای فوتبال را به چهار بخش تقسیم می کنند. آمادگی روحی روانی – تاکتیکی – تکنیکی و جسمانی. صنعت نفت بیشتر از آنکه از تیم های رقیب از نظر مهره قوی تر باشد آمادگی روحی و روانی بالایی دارد تا جایی که وقتی نتیجه را عقب هم می افتد با ایمان به جبران بازی می کند و این یک فاکتور مثبت است. 

 

باید به صنعت نفت و کادر فنی اش و تلاش هایی که تا به این جای کار داشته اند احترام گذاشت؛ آنها می برند و امتیاز می گیرند. حتی اگر فوتبال روی خوش خود را به این تیم نشان داده باز هم دلیل جادو و جادوگری نیست و به یاد داشته باشیم سیروس پورموسوی پیش تر در تیمی بوده که قهرمان لیگ برتر شده و تمرین دهنده او مربی است به نام امیر حسین پیروانی که استاد دانشگاه است و تمایل به فوتبال علمی ندارد نه سحر و جادو.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا