ورزشی

برنامه رئال مادرید برای جذب کیلیان امباپه چیست؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731129/42

زمان: 21:50  
1399/10/23

بازدید: 5,427

رئال مادرید در حال برنامه ریزی برای خرید کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی است.

به گزارش “آلانه”، تنها 18 ماه از قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن باقی مانده و به نظر می رسد در تابستان پیش رو تکلیف این بازیکن مشخص می شود. طبق ادعای نشریه آ.اس، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید متقاعد شده که می تواند تابستان امسال کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن را به خدمت بگیرد.

 

 

 فلورنتینو انتظار دارد قیمت امباپه بین 150 میلیون یورو تا رکورد 222 میلیون یورویی نیمار در تابستان پیش رو باشد و این باشگاه در حال حاضر در حال رایزنی های مالی برای مهیا کردن این رقم هنگفت است. اگر قرار به پرداخت رقمی در حدود 200 میلیون یورو برای خرید امباپه باشد، این رقم طی پنج قسط 60 میلیونی پرداخت خواهد شد و این عدد بر بودجه سالیانه باشگاه اثر چندانی نخواهد گذاشت. البته پرز قصد ندارد با مدیران پاری سن ژرمن درگیر شود و هدف او توافق با مالکان قطری این باشگاه خواهد بود.

 

مدیران رئال مادرید امیدوارند تا پیش از پایان فصل اسپانیا، قرنطینه  به پایان برسد و برای کمک به افزایش درآمد باشگاه، هواداران به ورزشگاه ها بازگردند. همچنین برنامه ای برای فروش دائم چند بازیکن نظر گرفته شده است که شامل گرت بیل، ایسکو، دنی سبایوس، لوکا یوویچ، مارسلو و براهیم دیاز و همگی با هدف جمع آوری 100 میلیون یورو نقد در باشگاه طرح ریزی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا