ورزشی

انتقاد عضو شورای شهر: دربی نباید برگزار می شد!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731013/34

زمان: 12:21  
1399/10/23

بازدید: 4,089

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران نسبت به برگزاری روز گذشته دربی پایتخت انتقاد کرد.

به گزارش “آلانه”، دربی 94 دیروز در شرایطی برگزار شد که پیش از آن برخی از کارشناسان و مسئولان به خاطر آلودگی هوای شدید تهران خواستار لغو مسابقه شده بودند. با این حال سازمان لیگ با بی توجهی به این موضوع دربی را برگزار کرد. حالا بعد از برگزاری مسابقه انتقادهای شدیدتری نسبت به این موضوع بیان شده است. 

 سید آرش حسینی میلانی صبح امروز در دویست و شصت و چهارمین جلسه صحن علنی شورای شهر تهران در تذکری، از برگزاری مسابقه دیروز دربی تهران گلایه کرد و گفت: اگرچه جمع کثیری در کشور از برگزاری مسابقه دربی پایتخت خوشحال شدند اما علیرغم تذکرات و هشدارهای شرکت کنترل کیفیت هوای تهران و وزارت بهداشت مبنی بر آنکه شاخص آلودگی هوای تهران بیشتر از 150 است و برگزاری این مسابقه به مصلحت نیست، این مسابقه برگزار شد.

وی با اشاره به قانون هوای پاک اظهار کرد: مضاف بر این، با توجه به تبصره 3 ماده 3 قانون هوای پاک، وقتی آلودگی هوا در شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها قرار دارد، مسابقات ورزشی نباید برگزار شوند. جان این 22 نفر برای ما بسیار مهم است. آنها 90 دقیقه در هوای آلوده دویده و جنگیدند. من از سازمان لیگ فوتبال بسیار گلایه دارم. باید همگی به قانون هوای پاک احترام گذاشته و آن را رعایت کنیم، نه آنکه آن را نقض کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا