ورزشی

افشاگری؛ پاداش هنگفت مسی برای تمدید قرارداد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1731010/50

زمان: 12:30  
1399/10/23

بازدید: 33,869

خشم مسی از تاخیرهای مداوم بارسا

روزنامه لاوانگواردیا فاش کرده که در آخرین تمدید قرارداد مسی با بارسا، دو پاداش گزاف در نظر گرفته شده است. یکی با تاخیر زیاد پرداخت شد و دیگری با شرایط خاص قرار است پرداخت شود.

به گزارش “آلانه”، روزنامه لاوانگواریا به رقم آخرین تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا در سال 2017 دست یافته است. این روزنامه در چاپ امروز خود نوشته که در آخرین قرارداد مسی مشخص شده که برای تمدید قرارداد جز افزایش دستمزد سالانه این بازیکن که به 100 میلیون یورو در سال می رسد، دو پاداش مضاعف 39 میلیون یورویی هم باید در نظر گرفته شود.

این روزنامه نوشته که مبلغ 39 میلیون یورو پاداش تمدید قرارداد مسی با بارسا، که به تعویق افتادن پرداختش یکی از دلایل دلخوری و عصبانیت مسی از باشگاه بود و بالاخره در تابستان قبل پرداخت شد.

 

 

 

 

پاداش دوم باز هم به مبلغ 39 میلیون یورو بابت تداوم همکاری با بارسا و یا پاداش پایان کار این بازیکن در بارسلونا بود که قرار است در پایان فصل 21-2020 به مسی پرداخت شود. اما طبق گزارش این خبرگزاری، پرداخت این مبلغ به مسی نیز طبق توافقی که باشگاه اخیرا با بازیکنان امضا کرده، چهار سال به طول خواهد انجامید. قرار است این مبلغ پس از پایان این فصل و تا سال 2025 سالیانه در هشت قسط به مسی پرداخت شود.

 کل مبالغی که باشگاه قرار است با تاخیر و در طی 4 سال به مسی و دیگر بازیکنان پرداخت کند، 42.5 درصد دستمزد سالانه رو شامل م شود و یک درصد هم سود برای هر سال پرداخت خواهد شد.

 

وکلای مسی تاکنون در مورد قرارداد و یا مبالغ مورد توافق او با باشگاه صحبتی نکرده اند و در رابطه با این اطلاعات نیز از اظهار نظر خودداری کردند. آنها تنها به گفتن این موضوع بسنده کردند که مسی هرگز از تعویق در پرداخت دستمزد و پاداشش عصبانی نبوده و تنها به دلایلی که خود او در مصاحبه هایش از آنها صحبت کرده، از تابستان گذشته قصد ترک باشگاه را داشته است.

 

 

مسی در تابستان گذشته به طور رسمی خواهان جدایی از بارسلونا بود اما این باشگاه با استناد به تاریخ قید شده در قرارداد برای بند جدایی، مانع از جدایی این ستاره آرژانتینی شد. انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا ۱۲ روز دیگر برگزار می‌شود و یکی از ماموریت‌های اصلی رئیس جدید، متقاعد کردن مسی برای ماندن در نوکمپ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا