ورزشی

مدافع مصدوم بارسا به سوپرکاپ رسید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رونالد آرائوخو مدافع جوان بارسلونا پیش از دیدار شنبه شب مقابل گرانادا و هنگام گرم کردن دچار مصدومیت شد تا مسابقه را از دست بدهد.

 با توجه به مصدومیتی که در اوایل فصل جاری برای مدافع باتجربه بارسلونا یعنی جرارد پیکه به وجود آمد، این فرصت به بازیکنان جوان تر رسید تا در ترکیب این تیم به میدان بروند.

 

 

 

 

یکی از پدیده های جوانی که رونالد کومان طی هفته های اخیر نشان داده اعتقاد ویژه ای به سبک بازی او دارد، مدافع اروگوئه ای بارسلونا یعنی رونالد آرائوخو است. این بازیکن اخیرا نمایش های کم اشتباهی را در ترکیب بلوگرانا ارائه داده و به نوعی مهره ای قابل اتکا نشان داده است.

 

مطابق انتظار قرار بود رونالد آرائوخو در دیدار بارسلونا مقابل گرانادا نیز در ترکیب اصلی این تیم قرار گیرد اما این مدافع اروگوئه ای با یک بدشانسی مواجه شد؛ جایی که او پیش از آغاز بازی و هنگام گرم کردن دچار مصدومیت شد و همین موضوع باعث شد که ساموئل اومتیتی جای او را در ترکیب اصلی بگیرد. 

 

 

 

 

طبق گزارش تیم پزشکی بارسلونا مصدومیت آرائوخو جدی نیست و تنها از یک کوفتگی مختصر رنج می برد. در نهایت او توانست وارد فهرست بارسا برای بازی نیمه نهایی سوپرکاپ برابر سوسیداد شود اما پیش بینی می شود که زوج دفاعی بارسا برابر سوسیداد، کلمنت لنگله و اسکار مینگسا باشد.

جرارد پیکه، آنسو فاتی، سرجی روبرتو و فیلیپ کوتینیو غایبان قطعی بارسا در سوپرکاپ خواهند بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا