ورزشی

رودست تاتنهامی‌ها به کرونا؛ هدیه ویژه برای حریف کوچک

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730778/50

زمان: 12:03  
1399/10/22

بازدید: 4,661

بازیکنان تاتنهام پس از پیروزی 5-0 برابر مارین، با دور زدن پروتکل‌های کرونا، به بازیکنان گمنام این تیم پیراهن‌های نوی خودشان را هدیه دادند.

به گزارش “آلانه”، پس از اینکه پروتکل‌های مربوط به کرونا، تعویض پیراهن در پایان بازی را برای بازیکنان ممنوع کرد، اما بازیکنان تاتنهام پس از سوت پایان بازی دیروز، پیراهن‌های نوی خودشان را به بازیکنان تیم مارین هدیه دادند.

 

این ارزشمندترین یادگاری است که خیلی از بازیکنان گمنام تیم‌های کوچکی که در FA Cup رقابت می‌کنند، می توانند آرزویش را داشته باشند.

 

پیش از این در پایان بازی ها هیچ بازیکنی ابایی از تعویض پیراهنش با بازیکن حریف نداشت، اما با شیوع کرونا، این اقدام نیز ممنوع شد. اما شب گذشته تاتنهام یک قدم از کرونا جلوتر بود!

 

پس از یک برد آسان برابر تیم گمنام مارین، تاتنهامی‌ها پیراهن‌های نوی خودشان را که از پیش آماده کرده بودند، به بازیکنان تیم شکست خورده هدیه دادند. بازیکنان مارین نیز در مقابل این هدیه ارزشمند در توییتر خود از تاتنهامی ها قدردانی کردند.

 

مایک هاوارد، بازیکن مارین، عکسی از خود در حالی که پیراهن هری کین را در دست دارد منتشر کرد و نوشته: رسیدن به مرحله سوم FA Cup و شانس بازی کردن برابر تیم‌هایی در کلاس جهانی عجب تجربه‌ای بود. این اتفاقی بود که هیچوقت فراموش نمی‌کنم.  پیراهن قشنگ هری کین هم به کلکسیونم اضافه شد!”

 

 

جاش حمامی، دیگر بازیکن مارین نیز با انتشار عکسی با پیراهن سرخیو رگیلون، نوشت: “تجربه‌ای باورنکردنی! تو تا با این بازیکنان بازی نکنی، نمی‌فهمی که چقدر خوبند! این لحظه برای تمام عمر به خاطرم می ماند. به همه این بچه ها افتخار می کنم. شانسی هست که سرخیو رگیلون این پیراهن رو برای من امضا هم بکنه؟”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا