ورزشی

تمدید قرار کازو میورای ۵۴ ساله با یوکوهاما اف‌سی

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، کازویوشی میورا، پیرترین فوتبالیست ژاپنی پس از تمدید قراردادش با تیم یوکوهاما برای یک فصل دیگر،  قرار است در 54 سالگی همچنان در لیگ ژاپن حضور داشته باشد.

 

میورا که در ژاپن به کینگ کازو معروف است، امسال و یک  روز قبل از شروع فصل جدید جی لیگ ژاپن که ماه آینده خواهد بود، 54 ساله خواهد شد. میورا از سال 2005 به باشگاه یوکوهاما پیوسته و فصل بعد، هفدهمین فصل این بازیکن با یوکوهاما خواهد بود.

 

مهاجم سابق تیم ملی ژاپن، آخرین بار در 2017 پایش به گل باز شده و با گلزنی برای یوکوهاما، با 50 سال و 14 روز، برنده عنوان پیرترین گلزن لیگ ژاپن شد.

 

فصل 2021 سی و ششمین فصل میورا به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای فوتبال خواهد بود. او فوتبال خود را در سال 1986 و از تیم سانتوس برزیل آغاز کرده است.

این بازیکن یکی از محبوبترین ورزشکاران ژاپن است و از بازیکنان تراز اول این کشور در دوران شکوفایی فوتبال ژاپن در دهه 1990 به شمار می آمد.

 

 

پیش از رفتن به ایتالیا، میورا در سالهای 1993 و 1994 تیم وردی کاوازاکی را به قهرمانی رساند و سپس یک فصل در تیم جنوا توپ زد. او همچنین در لیگ های کرواسی و استرالیا نیز بازی کرده است.

 

میورا در سال 1992 جام قهرمانی آسیا را به همراه تیم ژاپن بالای سر برد اما در اولین حضور ژاپن در جام جهانی، در فرانسه 1998 غایب بود. او 55 گل در 89 بازی برای تیم ملی ژاپن به ثمر رسانده است.

 

میورا در سال 2019 در صعود تیم یوکوهاما به جی‌لیگ نقش داشت اما در 2020 تنها در  چهار بازی برای این تیم به میدان رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا