ورزشی

برونو فرناندز: رونالدو به من گفت به یونایتد برو

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730766/42

زمان: 11:03  
1399/10/22

بازدید: 10,179

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی یونایتد با کریستیانو رونالدو برای انتقال به اولدترافورد مشورت کرده است.

به گزارش “آلانه”، عملکرد برونو فرناندز در طول این یک سال حضور در منچستریونایتد فوق العاده بود و ادامه این روند حتی ممکن است باعث شود او بالاتر از کریستیانو رونالدو و در سالهای پیش رو به بهترین پرتغالی تاریخ این باشگاه از نظر آماری تبدیل شود. حالا برونو فرناندز در مصاحبه ای فاش کرد قبل از امضای قرارداد با یونایتد با رونالدو مشورت کرده و اسطوره فوتبال پرتغال به او تاکید کرده راهی اولدترافورد شود. رونالدو خودش هفت سال فوق العاده را در یونایتد سپری کرده و در این باشگاه موفق به کسب جایزه توپ طلا هم شد.

 

 

برونو فرناندز گفت: “من با رونالدو صحبت کردم و دلیلش این بود که او یونایتد را بهتر از من می شناخت. رونالدو به من مشاوره داد و این امر در تصمیم گیری من اهمیت داشت. البته من فکر می کنم در نهایت چنین تصمیمی می گرفتم، اما وقتی با کریستیانو صحبت می کنی همیشه بهتر است. ما در مورد این باشگاه، بزرگی یونایتد و اهمیت این انتقال برای من با یکدیگر صحبت کردیم.

 

رونالدو به من گفت در اولدترافورد فرصتی برای عضویت در یک باشگاه بزرگ و  جنگیدن برای کسب عناوین قهرمانی خواهم داشت. این بهترین توصیه ای بود او که به من کرد. رونالدو توصیه کرد برو و کاری کن هواداران یونایتد از تو راضی باشند، اینگونه آنها تو را دوست خواهند داشت. پس بازی خود را انجام بده و اینگونه می توانی بهترین عملکرد را در لباس منچستریونایتد ارائه دهی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا