ورزشی

بازگشت نیمار در آستانه بازی لو کلاسیک (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730841/29

زمان: 16:35  
1399/10/22

بازدید: 6,672

نیمار ستاره برزیلی پی اس جی پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت از امروز به تمرینات تیمش بازگشت تا مهیای بازی با مارسی در لو کلاسیک فرانسه شود.

به گزارش “آلانه”، در جریان شکست 1-0 ماه گذشته پاری سن ژرمن مقابل لیون، نیمار ستاره برزیلی PSG به شدت مصدوم شد و در حالیکه از شدت ناراحتی به گریه افتاده بود با برانکارد به بیرون زمین انتقال یافت.

 

 

 

 

در مورد شدت مصدومیت او گفته می شد ممکن است رباط صلیبی او آسیب دیده باشد و برخی منابع هم ادعا می کردند مچ پایش پیچ خورده و دو ماه دیگر می تواند به میادین برگردد.

یک هفته بعد اما تیم پزشکی پی اس جی تایید کرد که مصدومیت نیمار جدی نیست و حتی نشریه اکیپ گزارش داد که ستاره برزیلی تنها سه هفته به دور از میادین می ماند.

در نهایت او یک ماه پس از مصدومیت شرایط حضور در تمرینات را پیدا کرد و از امروز در اختیار سرمربی جدید پی اس جی “مائوریسیو پوچتینو” قرار گرفت. همراه با نیمار دو مصدوم دیگر پی اس جی یعنی کیمپمبه و لئاندرو پاردس نیز در تمرین حاضر شدند ولی رافینیا به دلیل ابتلا به کرونا هنوز نمی تواند در تمرین حاضر باشد.

 

 

 

هنوز مشخص نیست که پوچتینو در بازی سوپرکاپ فرانسه برابر مارسی که چهارشنبه شب برگزار می شود روی نیمار ریسک خواهد کرد یا خیر ولی به نظر می رسد او به بازی شنبه برابر آنژه خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا