ورزشی

افزایش امیدواری بارسلونا به جذب ستاره لیورپول

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730753/42

زمان: 09:15  
1399/10/22

بازدید: 2,689

جینی واینالدوم، هافبک هلندی لیورپول هنوز در مورد آینده تصمیم نگرفته است.

به گزارش “آلانه”، قرارداد جینی واینالدوم در پایان فصل با لیورپول به اتمام می رسد و هنوز مرسی سایدی ها موفق به توافق با او برای تمدید قرارداد نشده اند. بارسلونا همان تابستان گذشته علاقه زیادی به خرید این بازیکن در ماه های پیش رو دارد، اما طبق ادعای اسکای اسپورتس، جینی واینالدوم به زمان بیشتری برای تصمیم گیری در خصوص آینده نیاز دارد.

 

 

خیرا و قبل از کریسمس پیشنهاد جدیدی از سوی لیورپول به این بازیکن داده شده و جینی واینالدوم از مدیران لیورپول فرصت خواسته در این مورد با خانواده خود مشورت کرده و چندی دیگر تصمیم نهایی خود را اعلام کند. البته او اگرچه از پیشنهاد جدید باشگاه جا خورده و انتظار بالاتری داشته، برای باشگاه و مدیرانش احترام زیادی قائل بوده و به اطلاع آنها رسانده در این مدت با تیم دیگری مذاکره نخواهد کرد و ابتدا پاسخ پیشنهاد لیورپول را خواهد داد.

 

رونالد کومان، سرمربی هلندی بارسلونا که سابقه کار کردن با جینی واینالدوم در اردوی لاله های نارنجی را دارد، به شدت به دنبال جذب این بازیکن بوده و حضور او می تواند یکی از دلایل مهم این انتقال لقب گیرد. اما نتایج این فصل بارسلونا خیلی درخشان نبوده و برخهی نامزدهای ریاست باشگاه از احتمال تغییر در کادر فنی در تابستان پیش رو سخن گفته اند. به همین دلیل جینی واینالدوم هنوز به حمع بندی نهایی نرسیده و همچنان احتمال جدایی او از لیورپول وجود دارد. اما در صورت تمایل به جدایی، به نظر می رسد بارسلونا مقصد بعدی جینی واینالدوم خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا