ورزشی

هازارد ترسو و بی‌اثر؛ ستاره 100 میلیونی یخ کرد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، شب گذشته ادن هازارد پس از چند هفته از ابتدا در ترکیب رئال قرار گرفت. ستاره بلژیکی 75 دقیقه در میدان بود و نتوانست کار خاصی انجام دهد.

 

 

 

 

 رئال مادرید با تساوی بدون گل مقابل اوساسونا دوباره برابر یک حریف آسان امتیاز از دست داد و به اتلتیکومادرید صدرنشین اجازه داد تا اختلافش را با این تیم بیشتر کند. اکنون بارسلونا در سه امتیازی رئال قرار دارد. در این شرایط اتلتیکو با توجه به سه بازی کمتر می تواند کاملا از دو تیم بزرگ اسپانیا فاصله بگیرد و نیمی از راه قهرمانی را طی کند. 

 

ادن هازارد که پس از مصدومیت در بازی برابر آلاوس سه هفته از میادین دور بود، با وجود بهبودی مصدومیتش، در بازی های گذشته از سوی زیدان در ترکیب ثابت قرار نگرفت ولی شب گذشته در هوای سرد و برفی پامپلونا فرصت این را پیدا کرد تا یک بار دیگر فیکس رئال مادرید شود.

 

 

 

 

در عمل اما وینگر بلژیکی هیچ کاری در زمین انجام نداد. او بیش از حد ترسو ظاهر شد و بیشتر مراقب بود تا توپ را از دست ندهد. هازارد هیچ شباهتی با بازیکنی که زمانی رهبری خط حمله چلسی بر عهده اش بود، نداشت.

هازارد تنها چهار بار برای دریبل تلاش کرد که سه دریبلش با موفقیت همراه شد. در یک صحنه نیز او از ناحیه پا احساس درد کرد و به نظر می رسید بازهم مصدوم شده اما چنین نبود.

کاملا مشخص است آسیب دیدگی های پیاپی باعث شده تا ادن هازارد از لحاظ اعتماد به نفس در سطح پایین قرار بگیرد و نتواند توانایی هایش را در زمین نشان دهد. زین الدین زیدان در مصاحبه های اخیر خود گفته بود که باید به هازارد زمان داد تا خودش را پیدا کند. بالاخره ادن هازارد واقعی را در رئال خواهیم دید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا