ورزشی

متاسفم فن دایک؛ باید پیکفورد را اخراج می کردم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730610/29

زمان: 16:15  
1399/10/21

بازدید: 11,928

اعتراف بزرگ مایکل اولیور

داور دربی مرسی ساید اعتراف کرد که در صحنه خطای جوردن پیکفورد روی ویرژیل فن دایک مرتکب اشتباه شد.

به گزارش “آلانه”، هفته 5 لیگ برتر انگلیس و در دربی مرسی ساید بین لیورپول و اورتون، اتفاق تلخی برای مدافع لیورپول رخ داد.

 

 

 

 

 

ویرژیل فن دایک در برخورد با جوردن پیکفورد گلر اورتون نقش بر زمین شد و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد. مایکل اولیور داور بازی پس از بررسی وی ای آر و مشخص شدن، حضور فن دایک در آفساید، هیچ جریمه ای برای پیکفورد در نظر نگرفت در حالی که مدافع هلندی لیورپول با خطای شدید او به شدت مصدوم و تعویض شد. بعدا مشخص شد که فن دایک رباط داده و تا هفته های پایانی فصل نمی تواند به میدان برود.

 

 

 

 

مایکل اولیور داور دربی چند ماه بعد به اشتباه خود اعتراف کرد. او به اسکای اسپورتس گفت:« در آن لحظه به این فکر می کردم که چون فن دایک در آفساید بوده، نباید پیکفورد را جریمه کنم. از داوران وی ای آر سوال کردم که فن دایک در آفساید بوده یا خیر و پاسخ مثبت بود. اگر صحنه آفساید نبود، برای لیورپول اعلام پنالتی می کردم. صحنه را بارها دیده ام و معتقدم پیکفورد تلاش داشت تا با تمام بدنش مانع ورود توپ به دروازه شود ولی این کار را به روش درستی انجام نداد و فن دایک را مصدوم کرد.»

 

اولیور ادامه داد:« جالب اینکه در آن صحنه هیچکدام از بازیکنان لیورپول هم مرا برای کارت قرمز دادن به پیکفورد تحت فشار نگذاشت. الان معتقدم می توانستم اعلام آفساید کنم و سپس به پیکفورد کارت قرمز بدهم. از این بابت متاسفم چرا که باید جریمه ای در خور پیکفورد برایش در نظر می گرفتم.»

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا