ورزشی

طعنه تند مرزبان به تیم نکونام: شرافتمندانه نبود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، علیرضا مرزبان پس از تساوی یک بر یک سپاهان برابر فولادخوزستان که با از دست رفتن دو  امتیاز دیگر برای طلایی پوشان همراه بود، در نشست خبری حاضر شد و در مورد بازی گفت: در نیمه اول بسیار با کلاس و خوب بازی کردیم و شانس‌های خیلی خوبی را داشتیم. توانستیم توپ و حریف را کنترل کنیم و پاس‌های خیلی خوبی دهیم و تنها چیزی که دردناک بود گل نزدن ما بود. در همان نیمه اول می‌توانستیم گل‌های دوم و سوم را بزنیم اما نشد. 

او سپس در مورد روند بازی در نیمه دوم توضیح داد: بازی در نیمه دوم بیش‌تر جنجالی و فیزیکی شد و مدام تیم پزشکی فولاد در زمین بود و هر دفعه یکی از بازیکنان فولاد روی زمین می‌افتاد و این اتفاق بازی جوانمردانه را زیر سوال برد.

 

مرزیان که به نظر می رسید به شدت از شیوه بازی فولاد خوزستان ناراحت است، ادامه داد: با این مسائل مجبوریم زندگی کنیم و درس بزرگی برای بازیکنان ما بود که حریف از این حربه‌ها استفاده می‌کند. این خیلی دردناک است چرا که باید یک فوتبال پاک را به مردم ارائه دهیم اما این اتفاقات باعث جریحه‌دار شدن فوتبال می‌شود. 

 

ّخش بعدی صحبت های مرزبان در مورد تغییر دیرهنگام داور مسابقه بود و او در این زمینه گفت: تعجب آورتر از همه چیز این است که شب قبل از بازی داور را تغییر می‌دهند و تصمیمات داوری که در نیمه دوم گرفته شد واقعا تصمیمات خوبی نبودند، چون من از داور انتظار دارم مسائلی مانند وقت کشی را مدیریت کند.

 

مرزبان با بیان این‌که آن‌ها دست به وقت کشی‌های بدی زدند که برای یک فوتبالیست خیلی زشت و دردناک است، گفت: این مساله را باید داور کنترل و مدیریت می‌کرد. در نیمه دوم فوتبال شرافتمندانه‌ای ارائه نشد و خود ما باید خجالت بکشیم. خیلی متاسفیم که در این بازی دو امتیاز از دست دادیم و باید بیش‌تر تلاش کنیم تا ارتباط‌مان را با تیم‌های بالای جدول از دست ندهیم. بازی‌های خانگی خوبی داریم و امیدوارم در بازی‌های بعد در زدن ضربه‌های آخر و در نبردهای مستقیم بهتر شرکت کنیم و گل‌های به موقعی بزنیم.

 

 

 

 

از مرزبان در مورد فرصت سوزی های سپاهان هم پرسیده شد و او در واکنش به این سوال گفت: این مساله دردناک است و ما هم این را می‌دانیم اما مصمم هستیم تا این تیم را قهرمان کنیم. کادرفنی و مدیریتی که در این تیم جمع شده است یک هدف دارد و آن هم قهرمانی است و یک میلی‌متر از این هدف عقب نمی‌نشینیم.

سوال بعدی از مرزبان در مورد دلیل اعتراض نیمکت این تیم به تصمیمات داوری در نیمه دوم بود و او در واکنش به این سوال بیان کرد: اولا وقت‌های اضافه‌ای که باید می‌گرفتند را نگرفتند و هنوز هم نسبت به این موضوع معترض هستیم. معترض بودیم که چرا این‌قدر بازیکنان حریف روی زمین می‌افتادند. پزشکان تیم مقابل باید قدرت بدنی خیلی خوبی داشته باشند چرا که مدام در حال رفت و برگشت هستند.

 

از مرزبان در مورد بخش هجومی سپاهان و گل نزدن آنها پرسیده شد که او با حمایت از بازکینان تیم توضیح داد: بازیکنان خوبی در خط حمله داریم و جزو تیم‌هایی هستیم که بیش‌تر گل‌ زدیم اما چیزی که وجود دارد این است که شانس‌های بزرگی داریم که آن‌ها را باید وارد گل کنیم. باید از نظر روانی با بازیکنان صحبت کنیم و هرچه زودتر آن را برطرف کنیم. امیدوارم هواداران خوب‌مان این مساله را بدانند که به هیچ وجه پا پس نمی‌کشیم و همه وجودمان را گذاشتیم تا این تیم قهرمان شود و احتیاج داریم آن‌ها به ما عشق و اعتماد بدهند و مطمئن باشید پا پس نمی‌کشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا