ورزشی

سمیعی: به جای کری به دنبال بازی زیبا هستیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در آستانه دربی، جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس در گفتگویی که با سایت باشگاه داشت به شرایط این تیم واکنش نشان داد و مدعی پیروزی تیمش در این بازی شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارزیابی مثبت از شرایط روحی و فنی بازیکنان این تیم گفت: وضعیت بازیکنان خوب و امیدوارکننده است. هر روز گزارش کاملی از شرایطی که بازیکنان پشت سر می‌گذارند را دریافت می‌کنم و مثل همیشه با اعضای کادرفنی در تماس هستم. خدا را شکر می‌کنم که همه چیز به خوبی پیش می‌رود و تیم‌مان برای انجام یک بازی بزرگ آماده می‌شود.

 

سمیعی با اشاره به شرایط تیمش مقابل استقلال گفت: حریف ما، تیم مورد احترامى است وحتما آنها هم برای حضوری پرقدرت در دربی، برنامه‌ریزی‌های خود را دارند اما من به شایستگی بازیکنان و مربیان پرسپولیس اعتماد و ایمان قلبی دارم و امیدوارم بهترین اتفاق ممکن برای تیم ما در این بازی رقم بخورد. پرسپولیس در این سال‌ها پیشرفت فنی قابل ملاحظه‌ای داشته و حضور مربیانی بادانش و متعصب باعث ادامه پیشرفت تیم شده است. بازیکنان پرسپولیس در این مدت ثابت کرده‌اند چهره‌های الهام‌بخش فوتبال ایران هستند. آنها موفق شدند با وجود سخت‌ترین وضعیت ممکن به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسند و در روز فینال هم، نمایش بسیار خوبی داشتند. من تصور می‌کنم اگر بدشانسی و مسائل دیگری در میان نبود، حتی این پتانسیل را داشتیم که در سه دیدار گذشته هم به پیروزی برسیم.

 

مدیرعامل سرخپوشان درباره عملکرد خود طی زمان دستیابی به این پست گفت: از زمانی که به باشگاه پرسپولیس اضافه شده‌ام، تمام توانم را به کار گرفتم تا باشگاه پشتوانه مناسبی برای تیم باشد. هرگاه با مربیان یا بازیکنان صحبت می‌کنم، از ذهنیت مثبتی که در تیم وجود دارد، لذت می‌برم. این ذهنیت و قدرت روحی و روانی بازیکنان بدون تردید مهم‌ترین اسلحه ما در تمام بازی‌های این فصل است. بنده به عنوان مدیرعامل باشگاه در کنار هواداران از همه اعضای تیم حمایت می‌کنم و معتقدم اتحادی که قبل از فینال آسیا به وجود آمده، باید ادامه داشته باشد. این اتحاد به ما کمک می‌کند قوی‌تر باشیم و بتوانیم به موفقیت‌های بیشتری برسیم.

 

سمیعی درباره شکل گیری کمپین‌‎های حمایتی از سوی هواداران در فضای مجازی گفت: با اینکه سرگرم کارهای اجرایی و پیش بردن اهداف باشگاه هستم اما اتفاقات فضای مجازی را رصد می‌کنم. فکر نمی‌کنم این اتحاد گسترده بین خانواده میلیونی پرسپولیس حتی در مهم‌ترین باشگاه‌های اروپایی هم وجود داشته باشد. این شرایط، حس بسیار خوبی به پرسپولیسی‌ها می‌دهد زیرا باعث شده جامعه آماری حاوی فقیر و غنی، شمالی و جنوبی، با لهجه‌ها، گویش‌ها، نژادها و فرهنگ‌های مختلف از سراسر کشور در کنار هم قرار بگیرند و یک خانواده را تشکیل بدهند. این حس اتحاد و همدلی می‌تواند برای سایر باشگاه‌ها به یک الگو تبدیل شود.

 

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا قبل از دربی، برای حریف خود یعنی استقلال کری نمی‌خوانید، گفت: فکر می‌کنم در این مدت اهالی فوتبال متوجه شده‌اند که من اهل کری‌خوانی نیستم و به همه هواداران، بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه‌های دیگر احترام می‌گذارم. جامعه ما بیش از آن که به کری‌خوانی احتیاج داشته باشد، نیازمند یک بازی زیبا و تماشاگرپسند است که تردید ندارم این اتفاق از سوی پرسپولیس رقم می‌خورد. بازیکنان ما با آرامش و امید وارد دربی می‌شوند و همه ما پرسپولیسی‌ها نسبت به کسب پیروزی در این بازی خوشبین هستیم.

جعفر سمیعی در پایان گفت: مهم‌ترین آرزوی من قبل از دربی این است که طرفداران هر دو تیم، فوتبالی زیبا و تماشایی را تجربه کنند و بازیکنان با تمام وجود در زمین بجنگند تا این دربی نیز در حافظه مردم ایران ماندگار شود. تقابل استقلال و پرسپولیس فرصت مناسبی است که از هیجانات کاذب به هیجان ناب فوتبالی برسیم و همگی از دیدن یک بازی زیبا لذت ببریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا