ورزشی

سرژ گنابری: انتقال به آرسنال باعث پیشرفتم شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730680/1

زمان: 20:11  
1399/10/21

بازدید: 11,036

سرژ گناربری، ستاره جوان بایرن مونیخ از دوران حضور در انگلیس تجارب فراوانی آموخته است.

به گزارش “آلانه”، سرژ گناربری که در یک سال اخیر به یکی از بازیکنان مهم و تاثیرگذار بایرن مونیخ تبدیل شده، بیش از این و در دوران جوانی مدتی عضو تیم هایی چون آرسنال و وست بروم بود. حالا سرژ گناربری مدعی شد با رفتن به انگلیس سریع تر رشد کرده و تبدیل به بازیکن فعلی شده است.

 

سرژ گناربری گفت: “دوران خوبی در لندن داشته و با شهری با فرهنگ های مختلف آشنا شدم. فکر می کنم اگر در آرسنال بازی نمی کردم هرگز چنین شاسی نداشتم. رفتن به آرسنال برایم پذیرفتن یک خطر بزرگ، رشد کردن به عنوان یک انسان و البته بازیکن، پذیرفتن چالش های جدید و دور بودن از خانواده، دوستان و مدرسه ام بود.

 

 

با این انتقال فرصت پیدا کردم سریع تر رشد کنم و رفتن به انگلیس باعث افزایش مقاومت من شد. در نهایت تصور می کنم این انتقال باعث شد من تبدیل به بازیکن امروزی شوم و کل داستان همین بود.

 

قهرمانی در لیگ قهرمانان؟ من خاطرات بعد از پایان مسابقه فینال را در ذهن دارم که جاشوا کیمیچ و من و داوید آلابا روی دایره مرکزی نشسته و فقط به اطراف نگاه می کردیم. سپری کردن وقت با این بچه ها فوق العاده است، شما یک سال تمام کنار هم تلاش کرده اید و حالا فرصت دارید سرانجام جشن بگیرید.

 

احتمال کسب جایزه توپ طلا؟ هدف من بهتر و بهتر شدن و راهیابی به ترکیب 11 نفره تیم منتخب سال است. نمی دانم، اما به هر حال هر بازیکنی فتح این جایزه را هدف خود قرار داده است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا