سیاسی

ذلت آمریکایی‌ها در برابر نیرو‌های دریایی سپاه/ بسیج دریایی و شهر‌های شناوری در جنوب کشور فعال است

پنل اس ام اس هیرو

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران مطرح کرد؛

ذلت آمریکایی‌ها در برابر نیرو‌های دریایی سپاه/ بسیج دریایی و شهر‌های شناوری در جنوب کشور فعال استبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز یکشنبه در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران گفت: ۲۲ دی ماه سال ۹۴ یکی از روز‌های به یادماندنی در انقلاب اسلامی است، چرا که شیطان بزرگ به دنبال محک موقعیتش در آب‌های کشور بود، ولی بلافاصله توسط نیروی دریایی این شناور‌ها توقیف شد. این موضوع درست در زمانی اتفاق افتاد که دو ناو هواپیمابر در منطقه بود. در مجموع ۷ فروند شناور جنگی آمریکا و فرامنطقه‌ای در آن نقطه وجود داشتند و با وجود این، نیرو‌های ما، مردانه و شجاعانه این شناور متجاوز را متوقف و آمریکایی‌ها را دستگیر کردند.

وی افزود: آمریکایی‌ها پس از متوجه شدن موضوع اقدام به فعالیت‌های غیر حرفه‌ای کردند و هواپیمای اف ۱۸ را بر فراز آسمان منطقه به پرواز درآوردند، ولی در مجموع مجبور به عقب نشینی شدند و سرانجام دستگیر شدند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در ادامه تصریح کرد: پس از عذرخواهی آمریکایی‌ها این گروه، آزاد شدند، اما این صحنه یک صحنه حماسی بود که ما اجازه ندادیم دشمن هر غلطی که می‌خواهد، بکند.

در برهه‌ای از زمان آمریکایی‌ها و کشور‌های فرامنطقه‌ای در آب‌های کشور، هر کاری میخواستند، انجام می‌دادند و یا در عراق، به راحتی مرتکب جنایت‌هایی شدند تا حکومتی را برای خود برپا کنند.

وی خاطرنشان کرد: خداوند ذلیلانه آمریکایی‌ها را در دست نیرو‌های ما قرار داد.

سردار تنگسیری ادامه داد: امروز به عنوان یک ایرانی می‌توانیم با افتخار بگوییم که موشک‌های با برد بالا را می‌سازیم و تعداد زیادی از این موشک‌ها در مکان‌هایی هستند که دشمن فکرش را نمی‌کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امروز شناور و موشک را در کشور می‌سازیم و زمانی که در تحریم کامل بودیم، توانستیم استعداد‌های جوانان باغیرت و نخبه هایمان را شکوفا و به کار گیریم. بسیج دریایی و شهر‌های شناوری هم در مناطق جنوبی کشور فعال است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا