ورزشی

هاشمی نسب: هر تیمی جای ما بود، صدایش در می‌آمد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730407/41

زمان: 21:00  
1399/10/20

بازدید: 8,579

به دنبال نتایجی بهتر از سال گذشته هستیم؛

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان معتقد است بازی در نقش جهان مقابل سپاهان بسیار سخت خواهد بود.

 

به گزارش “آلانه”، مهدی هاشمی نسب در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سپاهان که روز آینده در نقش جهان برگزار می شود، گفت: می دانیم که بازی سنگینی با تیم پر مهره سپاهان داریم. تیمی که واقعا همه می دانند که بازیکنانش چه کیفیتی دارند و مدعی قهرمانی است.

او ادامه داد: می دانیم بازی سختی است ولی ما هم فولاد هستیم و به دنبال نتایجی بهتر از سال گذشته هستیم. مطمئن باشید می جنگیم. به تیم و تک تک بازیکنان ایمان داریم. امیدوارم بازی خوبی باشد و هر تیمی عملکرد و کیفیت بهتری داشت به حقش برسد.

مهدی هاشمی نسب در مورد مصدومان تیم بیان کرد: فردا شرایط مصدومان ما مشخص می شود. شرایط خوب است و نگران نیستیم.

سوال بعدی در مورد نوسان فولاد خوزستان در نتیجه گیری بود، که او در واکنش به این سوال گفت: خب ما هم مثل سپاهان هستیم. انها هم یک بازی می برند و یک بازی می بازند. یک بازی از اشتباهات داوری سود می برند. این ها اتفاقاتی است که رخ می دهد. ما هم در سه چهار بازی اخیر از اشتباهات داوری ضرر کرده ایم. امسال شرایط تیم ها خیلی نزدیک به هم است و ما تلاش می کنیم از موقعیت هایی که به دست می آوریم بتوانیم استفاده کنیم و از کورس عقب نمانیم.

سوال آخر از هاشمی نسب در مورد حضور ساکت به عنوان مدیرعامل جدید سپاهان بود و پرسیده شد که سابقه کاری ایشان در فدراسیون آیا باعث نگرانی شما در چینش های داوری نیست. دستیار جواد نکونام به این سوال اینطور پاسخ داد: ما به شرافت داوران ایمان داریم. به صداقتف عدالت و قضاوتشان ایمان داریم. هر تیمی به غیر از ما بود، به اتفاقات سه چهار بازی اخیر واکنش نشان می داد و سر و صدا می کرد. سپاهان تیم قابل احترامی است ولی اگر آنها جای ما بودند، سر و صدا می کردند. صحبتی نداریم و فردا می جنگیم. امیدوارم بازی عادلانه باشد و هر تیمی حقش بود پیروز شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا