ورزشی

می‌خواستم سوباسا باشم، اما دروازه‌بان شدم!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، چند روز قبل خبر  رسید زینب کرمی، دروازه‌بان تیم فوتسال مس رفسنجان که با این تیم در لیگ برتر به عنوان قهرمانی رسیده، در میان ده گلر برتر جهان قرار گرفته است. 

این دروازه بان جوان بعد از انتخابش در گفت و گو با برنامه سلام صبح بخیر گفت: هر سال ده دروازه بان برتر جهان را انتخاب می کنند و امسال نیز اسم من در 20 سالگی جزو این 10 نفر قرار گرفت. انتظار این اتفاق را نداشتم، اما خدا را شکر می کنم. 

وی در پاسخ به این سوال که چرا تعجب کرده، عنوان کرد: وقتی بزرگانی مثل خانم توسلی هستند، من فکر نمی کردم مرا انتخاب کنند. همیشه خانم توسلی بین 10 نفر برتر هستند و امسال هم قرعه به نام من افتاد. حالا باید ببینیم که من چه عنوانی را به دست می آورم. با نظرسنجی این رده بندی صورت می گیرد و در سایت فوتسال پلنت انجام می شود. البته مردم نمی توانند رای بدهند و من این امید را دارم که جزو 5 نفر برتر باشم.
زینب کرمی در پاسخ به این سوال که در تیم ملی هم حاضر است، گفت: من در تیم جوانان بودم و الان هم در تیم ملی بزرگسالان هستم. 

وی در خصوص اینکه لقب خاصی دارد، افزود: به من می گویند عقاب کوچک. عقاب بزرگ که خانم توسلی است. 

 

دروازه بان تیم مس رفسنجان درباره ماجرای ورودش به فوتسال گفت: فکر می کنم اکثر بازیکنان خانم به خاطر کارتون فوتبالیست ها وارد این رشته شدند و من هم با دیدن کارتون فوتبالیست ها وارد این رشته شدم. من دوست داشتم سوباسا باشم و بروم جلو و حمله کنم. متاسفانه یا خوشبختانه یک روز دروازه بان تیم نیامده بود و من مجبور شدم درون دروازه بایستم. خیلی اتفاقی من دروازه بان شدم.

وی درباره وضعیت فعلی خود اضافه کرد: از هفته دیگر لیگ برتر آغاز می شود. تیم های قدرتمند زیادی امسال داریم. البته به خاطر کرونا زمان مسابقات ما کم و محدود شده است. سال قبل به سختی با مس رفسنجان قهرمان شدیم و امسال هم برای قهرمانی می جنگیم.

کرمی در خصوص رقم قراردادها در لیگ برتر فوتسال زنان گفت: سطح قراردادهای فوتسال مردان و زنان تفاوت زیادی دارد. البته خدا را شکر مس رفسنجان شرایط خوبی دارد، اما در تیم های دیگر شاید حتی پولی هم پرداخت نشود و بازیکنان فقط برای دل خودشان بازی می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا