ورزشی

مرزبان: حالا دیگر باید دستاوردهای خودمان را ببینیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، علیرضا مرزبان مربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان اینطور حرف هایش را در مورد این بازی آغاز کرد: بعد از بازی خیلی خوبی که مقابل پرسپولیس انجام دادیم و باید یک پنالتی برای ما گرفته می‌شد ولی نگرفتند. ولی ما تصمیم گرفتیم به تصمیمات داوری اعتراض نکنیم و صحبت نکنیم. اما چون همه جا این مسائل مطرح هست باید بگوییم که حق بازیکانن ضایع نشود و باید از بازیکنان دفاع کنیم. مسائل را بزرگ نمی‌کنیم اما حقوق خودمان را در دل خودمان نگه می‌داریم که باید یک پنالتی برای ما گرفته می‌شد. چندمین بازی است مشکلات خاصی را داشتیم و مقداری نامهربانی نسبت به ما می‌شود.

او سپس در مورد شکل بازی سپاهان توضیح داد: در مجموع هدفی که داشتیم و هدف‌مندی خاصی که از طرف محرم نویدکیا نسبت به فرم کاری، تشکیلات و سازمان‌دهی بود که قدم‌های خوبی را به جلو برداریم، انجام شده است و می‌توانیم بگوییم،  زمانی رسیده است که باید بتوانیم برآورد و دستاور‌د‌های کار خودمان را ببینیم.

بخش بعدی حرف های مرزبان در رابطه با دیدار برابر فولاد خوزستان بود و گفت: بازی با فولاد فوق‌العاده حساس است، با یکی از بهترین تیم‌های لیگ که بازیکنان خوبی دارد، جواد نکونام مربی باتجربه‌ای در این زمینه است؛ انتظار یک بازی درگیرانه و خوب را داریم و امیدواریم بتوانیم 3 امتیاز بازی را بگیریم و باید امتیازات از دست را جبران کنیم و قدم اول مقابل فولاد خوزستان خواهد بود.

از مرزبان در مورد مصدومان و محرومان سپاهان پرسیده شد و او در واکنش به این سوال بیان کرد: رضا دهقان و رسول نویدکیا مصدوم هستند و بازیکن محرومی نداریم.

یک خبرنگار در مورد حواشی احتمالی نیمکت فولاد خوزستان پرسید و مرزبان در واکنش به این سوال گفت: در مورد نیمکت فولاد همیشه صحبت می‌شود اما فوتبال جوانمردانه را انتظار داریم و چیزی نیست که بتوانیم کنترل کنیم و به ناظر و داور چهارم بازی برمی‌گردد که جنجال به درون زمین نکشد. احترام خاصی برای فولاد قائل هستیم و انتظار داریم همه مسائل داخل زمین اتفاق بیفتد، کسی را به چیزی متهم نمی‌کنیم. قرار ما بوده که حرف اول را برای سپاهان بازی جوانمردانه بزند و بازی جوانمردانه را باید رعایت کنیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد وضعیت مهدی کیانی گفت: مهدی بعد از مشکلاتی که با عضلات خودش داشت و چند هفته درگیر هست و ادامه دارد، نمی‌توانم اطلاعات دقیقی در مورد زمان دقیق بازگشت بدهم اما مصدومیت او در تمرین اتفاق افتادو همچنان ادامه دارد.

او در پایان گفت: ما به عنوان مسئولان تیم و بازیکنان باید انگیزه بزرگ انسانی را در خودشان داشته باشیم. که یک شهر و استان به دنبال قهرمانی این تیم هستند؛ از همراهی هواداران سپاهان تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل جام قهرمانی را به آن‌ها هدیه کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا