ورزشی

مددی: با تلاش تیم حقوقی استقلال، مرادی تبرئه شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730344/56

زمان: 13:01  
1399/10/20

بازدید: 11,508

مدیرعامل استقلال می گوید کمیته استیناف ادله های این باشگاه در پرونده مرادی را پذیرفته و رأی به تبرئه این بازیکن داده است.

به گزارش “آلانه”، بابک مرادی هافبک تیم استقلال که پس از حضور در این تیم با شکایت باشگاه سابقش یعنی ماشین سازی مواجه شد، از سوی کمیته تعیین وضعیت به مدت 4 ماه از حضور در میادین محروم شد و امروز پس از طی کردن 33 روز از دوران محرومیتش، این حکم ابطال شد.

باشگاه ماشین سازی مدعی بود که فسخ مرادی با این تیم غیرقانونی بوده و کمیته تعیین وضعیت با استناد به مدارک این باشگاه، حکم به محرومیت مرادی داد. اما پس از اعتراض استقلال به این حکم و ارائه مدارک جدید، مشخص شد میزان دریافتی مرادی از ماشین سازی کمتر از 60 درصد بوده و فسخ قرارداد این بازیکن نیز قانونی بوده است. به همین دلیل کمیته استیناف رأی به تبرئه مرادی و ابطال حکم محرومیت این بازیکن داد.

در همین رابطه احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: این پرونده در رای اولیه به ضرر بابک مرادی صادر شده بود ولی بعد از مطالعه دقیق پرونده و ارائه ادله از سوی اینجانب و بخش حقوقی باشگاه، خوشبختانه امروز رای کمیته استیناف صادر شد و شکایت باشگاه ماشین‌سازی از این بازیکن رد شد و از این پس با صلاحدید کادرفنی، او می‌تواند برای استقلال بازی کند.

وی در پایان افزود: از مسئولان کمیته استیناف بابت توجهشان به ادله ما، تشکر می‌کنم و از اینکه زحمات و تلاش‌های بنده و همکارانم در باشگاه استقلال به ثمر رسید، خوشحال هستم. هواداران استقلال بدانند بنده و همکارانم در باشگاه استقلال، برای موفقیت استقلال هرچه در توان داشته باشیم را ارائه می‌دهیم و ان‌شاءالله که بتوانیم در پایان فصل دل هواداران را شاد کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا