ورزشی

لایپزیش ۱ – ۳دوتموند؛ این مثلث ترسناک زنبورها

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دو تیم دورتموند و لایپزیش امشب در یکی از حساس ترین بازی های هفته پانزدهم بوندسلیگا به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 3-1 به سود تیم مهمان خاتمه یافت.

 
در نیمه اول مسابقه دو تیم چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما هیچ کدام از آنها به گل منجر نشد و بازی تا پایان 45 دقیقه اول بدون گل به پایان رسید.

 

به طور کلی در نیمه اول مسابقه تعادل برقرار بود اما در نیمه دوم این دورتموند بود که کار را بهتر آغاز کرد و توانست در دقایق ابتدایی به گل برتری دست پیدا کند.

 

در دقیقه 55 حرکت خوب ارلینگ هالند و بعد از آن پاس تکنیکی مارکو رویس به جیدون سانچو رسید و این بازیکن با ضربه ای تمام کننده دروازه لایپزیش را باز کرد تا نتیجه 1-0 شود.

 

بعد از به ثمر رساندن گل حملات دورتموند ادامه داشت و این تیم موفق شد در دقیقه 71 و روی حرکت تیمی فوق العاده به گل دوم نیز دست پیدا کند. ارسال جیدون سانچو به دهانه دروازه با ضربه سر تمام کننده ارلینگ هالند همراه بود تا نتیجه 2-0 شود.

 

در دقیقه 84 دورتموند موفق شد توسط ارلینگ هالند به گل سوم هم دست پیدا کند. پاس فوق العاده مارکو رویس ستاره نروژی را در موقعیتی تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز بعد از عبور از سد گلر لایپزیش دروازه خالی این تیم را باز کرد.

 

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد لایپزیش موفق شد یکی از گل‌ها را جبران کند. ضربه به سر الکساندر سورلوس ابتدا توسط رومن بورکی مهار شد اما او توپ برگشتی را تبدیل به گل کرد تا نتیجه 3-1 شود و بازی نیز با همین نتیجه به پایان برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا