ورزشی

قنبرزاده: از نامزدهای ریاست برنامه اقتصادی بخواهید 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730334/41

زمان: 12:22  
1399/10/20

بازدید: 3,101

علی کریمی گفت سال ها است که به فدراسیون نیامده ام؛

منصور قنبرزاده با عنوان نایب رئیس اول عزیزی خادم و نایب رئیس دوم حیدر بهاروند در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت دارد و دقایقی پیش ، پس از ثبت نام از فدراسیون خارج شد.

به گزارش “آلانه”، منصور قنبرزاده یکی از افرادی بود که امروز در خیابان سئول رویت شد و پس از خروج از ساختمان فدراسیون فوتبال حرف هایش را با خبرنگاران آغاز کرد: فرآینده ثبت نام آنلاین بود و مدارکی را تحویل داده بودیم. بنده به عنوان نایب رئیس اول آقای عزیزی خادم و نایب رئیس دوم آقای حیدر بهاروند در خدمت دوستان ثبت نام کردیم.

او در مورد ائتلاف حیدر بهاروند و عزیزی خادم و انتخاب او بیان کرد: خب من مقداری سوابق ورزشی دارم. من در ارگان های مختلف مسئولیت ورزشی داشته ام. چهار سال عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و هشت سال عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ بوده ام. دوستان لطف داشته اند و شاید بتوانم مقداری در این مسائل کمک کنم.

او در مورد شرایط بد فدراسیون توضیح داد: به هر حال هر کسی می آید باید برنامه داشته باشد. این از مسئولیت های رئیس فدراسیون است. بهتر است آنها توضیح بدهند. این موضوع مفصلی است که باید کامل درباره اش توضیح داده شود. از شما هم خواهش می کنم که از روسای فدراسیون بخواهید تا در مورد برنامه اقتصادی ای که دارند صحبت کنند.

قنبرزاده در واکنش به سوالی که ورود علی کریمی را چطور ارزیابی می کند، اضافه کرد: یکی از افتخارات این دوره این است که فضا باز شد و وارد شدند. روز خیلی خوبی بود. ایشان را چند لحظه دیدم و گفت بعد از 10 سال فدراسیون آمده ام. خدا را شکر که این فضا برای فوتبالی ها باز شد. خدا را شاکریم که خیلی از آنها هم ثبت نام کرده اند که پدیده مبارکی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا