ورزشی

فلیک: کوچکترین اشتباهات ما به سختی مجازات شد!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در شکست 3-2 شب گذشته بایرن مونیخ برابر مونشن گلادباخ، خط دفاع بایرن، نمایش بسیار ضعیفی داشت. هانسی فلیک تنها کسی نبود که تقلای بی فایده دفاع تیمش در بازی دیشب را از دلایل باخت بایرن مونیخ می‌دید. کافی است این مربی 55 ساله سری به فضای مجازی بزند تا ببیند جهان پر است از هواداران ناراضی بایرن که انگشت اتهام خود را به سوی خط دفاع این تیم گرفته اند.

فلیک اما نمی‌تواند مانند هواداران، به انتقاد از بازیکنانش بپردازد و مربی باید با توجه به آنچه که دید مشکلات بازیکنانش را برطرف کرده و اعتماد به نفس آنها در ادامه فصل، بازسازی کند.

 فلیک در مصاحبه خود پس از مسابقه دیشب گفت: “اگر به بازی ما نگاه کنید، کاملا مشهود است که کجا مشکل داشتیم. ما نتوانستیم وقتی توپ در اختیارمان بود از عمق دفاع کنیم.

ما فقط باید این موضوع را بهبود ببخشیم. گلادباخ به طرز بی رحمانه ای در برابر دفاع ما کارآمد بود. به طور معمول، وقتی 2-0 جلو می‌افتید، با سه امتیاز به مونیخ برمی گردید. امروز اما اشتباهات ساده مجازات شدند.

 

یوناس هافمن دو بار از عمق نفوذ کرد و خیلی خوب خودش را به پشت خط دفاع ما رساند. روی گل دوم، داوید آلابا یک قدم جلوتر بود. ما از این شکست عصبانی هستیم. همه بازیکنانی که در زمین بودند بهترین تلاش خود را کردند. تصمیم گرفتم که تعویض نکنم. این تصمیم به روند بازی مربوط بود و نه به کیفیت نیمکت‌نشینان."

 


 
چهار بازیکن خط دفاع بایرن مونیخ، بنجامین پاوارد، نیکلاس سوله، دیوید آلابا و آلفونسو دیویس، شب بسیار سختی را پشت سر گذاشتند و در برابر حمله های گلادباخ بسیار ناتوان و کند بودند.
البته هانسی فلیک هنوز چندان نگران نیست و تنها باید به دنبال راهی برای حل مشکل خط دفاع تیمش بگردد؛ پیش از اینکه نمایش ضعیف دفاع این تیم، مشکلات بزرگتری را برای بایرن رقم بزند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا