ورزشی

غیرمنتظره‌ترین کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، نامزد تصدی ریاست فدراسیون فوتبال که امروز خودش را به ساختمان فدراسیون فوتبال در سئول رساند، ستار عبدی پور بود که با لباس روحانی ثبت نام کرد و در راه بازگشت با درخواست خبرنگاران برای مصاحبه روبرو شد.

او در ابتدا اینطور خود را معرفی کرد:« از استان البرز. بنده ستار عبدی پور هستم و برای ریاست فدراسیون ثبت نام کردم.»

این نامزد عجیب حضور در صندلی ریاست فدراسیون فوتبال سپس در پاسخ به این سوال که آیا سابقه ورزشی هم دارد، گفت:« بله. سابقه هم دارم. دوره مربیگری هم رفته ام. اگر خداوند توفیق بدهد، بتوانیم در این زمینه خدمت کنیم.»

از عبدی در رابطه با مهره های او برای حضور در پست نایب رئیس اول و نایب رئیس دوم سوال پرسیده شد و او البته اینطور پاسخ داد:« حالا ببینیم چه می شود.»

او در پاسخ به این سوال که چه سابقه ورزشی و مدیریتی در کارنامه او وجود دارد، بیان کرد:« بله داریم. سابقه فرهنگی داریم. سابقه مدیریتی داریم. در استان البرز.»

ستار عبدی که بی شک می توان او را عجیب ترین متقاضی صندلی مدیریت فوتبال ایران دانست، سپس در واکنش به این سوال که آیا امضاهای لازم را برای حضور در انتخابات از اعضای مجمع گرفته، پاسخ مثبت داد.

سوال بعدی از این نامزد پست ریاست فدراسیون این بود که آیا می تواند در این شرایط بحرانی فدراسیون به بهبود وضعیت کمک کند و او اینطور پاسخ داد:« امروز بله. هر کاری مبنای پاکی، درستکاری و صداقت باشد را می توان انجام داد.»

او سپس به آیه ای از قرآن اشاره کرد و افزود:« خداوند می گوید، هر جا پاکی باشد، خداوند هم یاری می کند. امروز فدراسیون فوتبال اگر مبنایش پاکی و صداقت باشد، ان شاالله زمینه رشد فوتبال هم بیشتر می شود.»

خبرنگاری دوباره از این نامزد خواست تا به طور دقیق تر و شفاف تر در مورد سوابق ورزشی اش توضیح بدهد و او گفت:« عرض کردم کارهای فرهنگی و ورزشی انجام داده ام. سه کتاب هم ان شالله در آستانه چاپ داریم؛ فوتبالیست های آسمانی، دیپلماسی فرهنگی در فوتبال و … این کارها را در حال انجام دادن هستیم. با فوتبال آشنایی داریم. ان شاالله اگر خدا توفیق بدهد، بتوانیم خدمتی کنیم.»
البته خبرنگار دیگری دوباره از این نامزد ریاست فدراسیون خواست تا نایب رئیس اول و دوم خود را معرفی کند که او دوباره پاسخ روشنی نداد و گفت:« عرض می کنیم ان شاالله. آرزوی موفقیت داریم برای شما خبرنگاران عزیز. خدانگهدار.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا