ورزشی

زیدان: این فوتبال بود؟ بازی باید لغو می شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730504/29

زمان: 01:57  
1399/10/21

بازدید: 6,437

هنوز نمی دانیم کی بر می گردیم

زین الدین بازی پس از توقف تیمش برابر اوساسونا به گلایه از برگزار کنندگان مسابقه پرداخت.

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید روز گذشته با مشقت فراوان و پس از 4 ساعت معطلی در فرودگاه باراخاس توانست به پامپلونا برود تا امروز برابر اوساسونا قرار بگیرد. تا ساعات انتهایی شب، وضعیت برگزاری بازی نامشخص بود اما در نهایت تیم داوری تشخیص داد که بازی به انجام برسد.

تلاش دو تیم در نهایت نتیجه ای نداشت و در هوایی برفی به تساوی بدون گل رسیدند.

 

 

 

 

زین الدین زیدان سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« با شرایط بدی به اینجا رسیدیم و در زمین تا جایی که می توانستیم سعی کردیم بازی خودمان را انجام دهیم. این یک بازی فوتبال نبود و حس بدی در پایان مسابقه دارم. هنوز نمی دانیم چه زمانی می توانیم به مادرید برگردیم. معتقدم این بازی باید لغو می شد.»

 

 

 

 

زیدان ادامه داد:« تکرار می کنم این یک بازی فوتبال نبود ولی در هر صورت به تاریخ پیوست. شرایط طوری است که نمی دانیم حالا چه باید بکنیم و حتی چه زمانی قادر به برگشت هستیم. دنبال توجیه نیستم ولی گلایه دارم چون این فوتبال نبود. مردم دوست دارند یک بازی فوتبال در شرایط درست را تماشا کنند. بازهم می گویم که از وضعیت بازی امروز ناراضی هستم ولی کاری از دست مان ساخته نبود. زمین مسابقه اصلا شرایط ارائه یک بازی خوب فوتبال را نداشت و واضح است که بازی باید به تعویق می افتاد.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا