ورزشی

راموس حق دارد برای دستمزد بیشتر از رئال برود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730397/29

زمان: 17:18  
1399/10/20

بازدید: 6,489

ریوالدو:

ستاره برزیلی سابق بارسلونا معتقد است نباید به سرخیو راموس برای رفتن به تیمی متمول تر ایراد گرفت.

به گزارش “آلانه”، در حالی که به نظر می رسید تا قبل از شروع سال جدید میلادی، رئال و سرخیو راموس برای تمدید قرارداد به توافق برسند، در نهایت اینطور نشد و اخیرا ال چیرینگیتو ادعا کرد که راموس به فلورنتینو پرز رئیس رئال گفته است که پیشنهاد تمدید را قبول نمی کند و از این پس به پیشنهادات دیگر خود فکر خواهد کرد.

 

 

 

 

 رئال به راموس پیشنهاد قرارداد یک ساله بدون افزایش دستمزد و با کاهش 10 درصدی در دوران پاندمی کرونا داده ولی راموس قرارداد دو ساله بدون کاهش دستمزد می خواهد.

دو طرف همچنان به دنبال روزنه ای برای رسیدن به توافق هستند در حالی که تیم هایی چون منچستریونایتد و پی اس جی نیز مترصد این هستند تا بهترین پیشنهاد را به کاپیتان رئال بدهند.

 

 

 

 

ریوالدو اسطوره بارسا در مورد داستان جدایی احتمالی راموس از رئال گفت:« سرخیو راموس نیازی به اثبات خود به هیچکس ندارد. او این حق را طی سال های متمادی حضورش در رئال به دست آورده که اکنون خودش در مورد آینده تصمیم بگیرد. معتقدم سران باشگاه و هواداران باید هر تصمیمی که او می گیرد را درک کنند چرا که هر چه در توانش بوده را برای رئال گذاشته است.»

 

ریوالدو ادامه داد:« باشگاه رئال مثل خیلی از باشگاه های بزرگ دیگر از ناحیه پاندمی کرونا ضربه اقتصادی خورده و قصد کاهش دستمزدها را دارد. راموس هم حق دارد تا برای دستمزد بیشتر راهی باشگاهی متمول تر مثل پی اس جی شود. پس از 15 یا 16 سال بازی برای رئال، شاید الان زمان چالشی جدید برای راموس رسیده باشد. منطقی است که جدایی راموس حس جدایی رونالدو در سال 2018 را داشته باشد ولی بازیکنان بزرگ می آیند و می روند ولی همیشه نام باشگاه است که می ماند.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا