ورزشی

دقیقی: اهالی فوتبال به ثبت نام مهدوی‌کیا کمک کنند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730347/41

زمان: 13:12  
1399/10/20

بازدید: 11,973

نباید این ظرفیت را از دست بدهیم؛

سعید دقیقی می گوید امیدوار است مشکل مهدی مهدوی کیا برای ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون رفع شود.

به گزارش “آلانه”، سعید دقیقی در کابینه علی کریمی حضور دارد و قرار است در صورت انتخاب ستاره سابق فوتبال ایران به عنوان ریاست فدراسیون، نایب رئیس دوم او باشد. البته حالا علی کریمی با مشکل بزرگی مواجه شده و مهدی مهدوی کیا که به عنوان نائب رئیس اول او معرفی شده بود، باید طبق قانون مراجعه حضوری داشته باشد ولی او در آلمان است و امکان حضور او تا پایان وقت اداری امروز برای ثبت نام وجود ندارد.

سعید دقیقی که امروز به فدراسیون مراجعه کرده بود، در گفتگویی کوتاه با خبرنگاران در مورد این موضوع بیان کرد:« حضور این عزیز می تواند خیلی به فوتبال کمک کند. به نظرم خود اهالی فوتبال هم باید به این موضوع کمک کنند تا این ظرفیت را برای فوتبال از دست ندهیم.»

او سپس در واکنش به این سوال که آیا در صورت تایید ثبت نام مهدوی کیا، بی قانونی صورت نمی گیرد، توضیح داد:« خب بالاخره شرایط بیماری کرونا و موضوعات مرتبط با آن می تواند تاثیرگذار باشد. ایشان می خواستند برای انتخابات حضوری تشریف بیاروند ولی مشکلات سفر این موضوع را عقب انداخت ولی اگر می خواهیم برای فوتبال ظرفیت ایجاد کنیم، حضور افرادی مثل مهدوی کیا و کریمی به اندازه های فوتبال کمک خواهد کرد.»

 

البته حالا خبر می رسد که مددی برای تصدی یکی از صندلی های ریاست فدراسیون فوتبال نیز نامزد شده و در انتخابات داغ فدراسیون فوتبال شرکت خواهد داشت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا